Шановний колишній дельта банк!

franklin0109 1 лютого 2017, 9:43
Шановний колишній дельта банк ви маєте право подати на мене в суд а після рішення суду займається виконавча служба.
Колишні співробітники дельта банку ми живемо на україні і смс повідомлень теж повинні бути українською мовою а не чеська. Ви молодці що пишете смс загрозами і викликами всі дані за два роки збираються і передаються в прокуратуру. А ваша колекторська компанія належить дельта банку, всі номери телефонів на 050 й 067 ваших відповідальні співробітники.
У випадку несплати боргу, дельта банк право згорнуться до колекторські компанії з метою стягнення з Вас заборгованості за кредитним договором.Особисто я відмовляюся платити по кредиту так як я останній платіж був сплатив у березні 2015 рокуі сума не надійшла на мій рахунок договору.
1 лютого 2017, 9:51
franklin0109, як неодноразово зазначалося, усі зобов'язання за Договором кредитування залишаються незмінними і обов'язковими до виконання. Для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.

LenaL
LenaL
1 лютого 2017, 10:20
А мені щойно зателефонував Олег Миколайович, сказав, що він з колекторської компанії «Граніт». Наказав сидіти завтра вдома, бо вони прийдуть мені документи показати і забрати гроші.
От тепер думаю, якби я стільки разів прогулювала роботу та чекала їх, то вже була б безробітна.
Чекатиму на вас лише в суді.
franklin0109
franklin0109
1 лютого 2017, 13:21
Якщо вам не важко всі номери колекторської компанії викласти і Олега Миколайовича
1 лютого 2017, 15:12
Коллекторская компания «Гранит» не существует.
это всё виртуальная реальность.
а вот телефончики озвучьте…

может им найдут применение в этой теме