Звонок

0976622658 26 січня 2017, 11:39
Підскажіть будь-ласка, сьогодні позвонили з банку дівчина сказала(розмовляли правда вічливо, що їм це не приемленно), що кошти які ми кладемо на погашення боргу, вони зараховуються на штраф, а сам кредит не погашається ні на копійочку.Вона запропонувала піти в іншій банк і взяти кредит.Скажіть хіба якщо банк у стадії ліквідації кошти, які ми кладемо не йдуть на закриття кредиту-тіла?
26 січня 2017, 11:47
0976622658, доброго дня,
усі нарахування та списання проводятся згідно з умовами Договору кредитування, який був укладений між Вами та Банком. Для отримання виписки за рахунком необхідно у відділенні Банку подати відповідну заяву.

27 січня 2017, 10:20
Вы всегда выслушиваете советы неизвестных девушек, звонящих вам?
тогда и поступайте, как они вам советуют.
зачем задавать лишние вопросы.
franklin0109
franklin0109
28 січня 2017, 10:37
Я б на вашому місці взагалі не платив за кредит ви так будете все життя платити. Після тимчасової адміністрації та ліквідації банку вони не мають права нараховувати відсотки за кредитом і штрафи. Перестаньте виплачувати кредит і тоді тільки через суд. У мене теж була така історія оплатив місячний у розмірі 5500 гривень 01.03.2015 оплачував у відділенні дельта банку в касі а після 05.03.2015 вирішив дізнатися про надходження на свій рахунок, мені відповіли, що я суму грошей не ложив.