Достали уже ваши шавки, что звонят с угрозами.

Александр Скрипин 24 січня 2017, 17:20
Мне постоянно звонят какие вымогатели с вашего банка под видом коллекторов. Теперь они называются коллекторы «Гранит» и вымогают денег. И эти *** даже не знают, что коллекторы на Украине вне закона. Они говорят, что придут ко мне за деньгами, а это уже тянет на 2 года тюрьмы или 150000 грн. штрафа. Я на эти звонки открыл уже на них уголовное дело. Милиция обычно не хочет, но я подал через суд. У меня хороший адвокат. Осталось только поймать их. Сейчас я сужусь с Дельта банком. И я уже понял схему, как они нас обворовывали.

Так что на эти звонки не обращайте внимания. Наверное сидит родня этих воров и тоже хочет денег.
25 січня 2017, 9:19
Александр Скрипин, доброе утро,
ответственные сотрудники Банка четко придерживаются установленных и утвержденных модулей для работы с Клиентами Банка, у которых есть просроченная задолженность, не нарушая норм действующего законодательства Украины.

olegog
olegog
24 січня 2017, 20:02
А что за схема? можете рассказать?
25 січня 2017, 16:58
В першу чергу якщо всі ми зберемося то ми зможемо досягти успіху.
25 січня 2017, 17:15
Відповідальні працівники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України. За три роки багато банків стадії ліквідації, але не один банк себе так не загрожує своїм клієнтам. А ось колишній дельта банк перейшов усі межі можуть і вранці 6:30 ранку зателефонувати а можуть і ввечері 21:00, напевно відповідальні співробітники цілодобово працюють і найголовніше вони не вміють спокійно спілкуватися з клієнтами них завдання з погрозами залякати нас щоб ми платили гроші. У першу чергу банк повинен бути з кожним клієнтом індивідуально укласти новий договір по заборгованості за кредитом. Особисто у мене договір закінчився два роки тому 1.висока ставка за кредитом
2. приховані умови кредитування і за цих причин можна їм платити все життя коли ви погашаєте мінімальний внесок 2500 гривень то 2000 гривень на відсотки з обслуговування кредиту а 500 гривень на тіла.
25 січня 2017, 21:39
К сведению…
Звонит и угрожает Дельта Банк — что делать?

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Достали уже ваши шавки, что звонят с угрозами.