Шановний колишній дельта банк!

franklin0109 6 січня 2017, 11:02
Подзвонила якась мерзота з номера 0504160185 цей номер належить колишньому дельта банку ця мерзота навіть не побоявся відкрито погрожувати. Шановні колеги дельта банку якщо є питання звертайтесь до суду за місцем проживання мені буде цікаво вам очі дивитися коли ви програєте справу. У мене телефон на прослушку і всі ваші погрози записується особливо сьогодні 06.01.2017 році 0504160185 ви підписали собі вирок.
6 січня 2017, 11:10
franklin0109, дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
Як неодноразово зазначалося, якщо у Вас є питання, звертайтеся до відділення Банку з письмовим запитом для отримання роз'яснень.

7 січня 2017, 16:28
Приглашаются все пострадавшие
и просто неравнодушные люди.

25 січня 2017, 21:43
К сведению…
Звонит и угрожает Дельта Банк — что делать?
Shlak
Shlak
13 березня 2017, 14:46
Кому вы рассказываете о законности своей деятельности? Достаточно зайти на сайт мошенников Дельта М чтобы понять с кем имеешь дело. Никак документов… никаких контактов НИЧЕГО… обычные мошенники которые никогда не пойдут в суды, потому что им там делать нечего. се на что они способны это научить неудачников пугать кого то по телефонам