Оголошення про задоволення вимог кредиторів другої черги АТ «Дельта Банк»

elephonya 1 грудня 2016, 13:28
Роз'ясніть, будь ласка, хто такі кредитори другої черги, а також загалом порядок, згідно з яким зараз проводяться виплати. Як дізнатися, в якій черзі я перебуваю? Чи розпочато виплати вкладникам, що мали на рахунку більше 200000 грн.?
1 грудня 2016, 13:57
elephonya, доброго дня,
Задоволення вимог кредиторів (вкладників) АТ «Дельта Банк» здійснюється за рахунок коштів, одержаних в результаті реалізації майна банку, у такій черговості:
1. зобов'язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров'ю громадян;
2. грошові вимоги щодо заробітної плати, що виникли із зобов'язань банку перед працівниками до прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку;
3. вимоги ФГВФО, що виникли, зокрема, внаслідок виведення неплатоспроможного банку з ринку, повернення цільової позики банку, наданої протягом здійснення тимчасової адміністрації;
4. вимоги вкладників – фізичних осіб у частині, що перевищує суму, виплачену ФГВФО;
5. вимоги НБУ, що виникли в результаті зниження вартості застави, наданої для забезпечення кредитів рефінансування;
6. вимоги фізичних осіб, платежі яких або платежі на ім'я яких заблоковано (крім фізичних осіб — суб'єктів підприємницької діяльності);
7. інші вимоги, крім вимог за субординованим боргом;
8. вимоги за субординованим боргом
Уточнити інфромацію безпосередньо по Ваших рахунках є можливість у Контакт-Центрі Банку за номером 044-428-95-95 (в будні з 9:00 до 18:00) або у найближчому відділенні Банку.

1 грудня 2016, 23:37
Я в шоці!!! хтось може пояснити: в січні вже було повідомлення про початок задоволення вимог кредиторів 2 і 3 черги.а тепер вони повідомляють про початок 2 черги????
На одному з сайтів навіть писали що вже 3 черга кілька місяців назад була задоволена на 15 %.
Як це все розуміть?
elephonya
elephonya
1 грудня 2016, 23:53
Я так розумію, що це було раніше не задоволення вимог кредиторів, а просто виплати вкладникам, в яких в різний час закінчувався строк дії депозиту. В першу чергу виплачували по поточних рахунках і т д.
Дуже цікаво, чи дійде до 4 черги…
2 грудня 2016, 13:36
На сайті фгвфо є повідомоеня від 19.01.16 О ГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАДОВОЛЕННЯ ВИМОГ КРЕДИТОРІВ ДРУГОЇ ТА ТРЕТЬОЇ ЧЕРГИ АТ «ДЕЛЬТА БАНК»
Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) від 14 січня 2016 року № 4 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію АТ «ДЕЛЬТА БАНК» розпочато задоволення вимог кредиторів другої та третьої черги, відповідно до статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
Виплати здійснюються в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунки кредиторів, що відкриті в банківських установах, починаючи з 14 січня 2016 року і до повного погашення заборгованості.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Оголошення про задоволення вимог кредиторів другої черги АТ «Дельта Банк»