Шановні юристи колишнього дельта банку!

franklin0109 30 листопада 2016, 12:04
Шановні юристи колишнього дельта банку! Перестаньте загрожувати колишнім клієнтам тільки після рішення суду за місцем проживання та виконавчої служби. Може тоді я буду виплачувати борги по кредиту і не потрібно кожен день надзвонювати в кожному місті у вас залишилися філія, можна кожного клієнта викликати у відділення і там спілкуватися з обов'язку. ЛНарахування процентів за договором припиняється (ст. 613 Цивільного кодексу України).
Передаючи боргі, банк повинен враховувати ст. 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність». У ній сказано, що дані щодо діяльності та фінансового стану клієнта є банківською таємніцею. Її розголошення заборонено, та допускається лише у виняткових випадках, передбачених законом. Наприклад, при проведенні слідчих дій. Крім того, згідно ст. 32 Конституції України, не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
ично я не боюся ні вас ні ваших вигаданих колекторів граніт.
30 листопада 2016, 12:09
franklin0109, доброго дня,
як неодноразово зазначалося, дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
Для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.

noxfer
noxfer
13 грудня 2016, 6:26
Автор, с учетом того что у ДБ нет лицензии банка либо фин организации, чему тут удивляетесь?

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Шановні юристи колишнього дельта банку!