Граніт

Oksania 26 жовтня 2016, 18:12
Добрий вечір всім, кого задовбав цей недобанк.Чоловік мав необережність зв«язатися з ДБ.Сьогодні подзвонила якась Оксана Вікторівна з колекторської контори Граніт і сказала, що так як мій чоловік не платить кредит я є поручителем і повинна віддуватися за нього.Збирайте свої речі і 28.10. чекайте „всемогучий“ Граніт.Найцікавіше те, що я нічого не підписувала! Чоловік тут навіть не прописаний.Я сказала:» Де рішення суда?«Якого суда?»-була її відповідь.Попередньо звонили ще «розумні»і говорили, що є рішення і навіть називали неіснуючий номер, лякали колекторською конторою Феміда.Ми платимо так, як можемо!
27 жовтня 2016, 9:14
Oksania, доброго ранку,
звертаємо Вашу увагу, що Банком очікуються платежі у розмірах та у строки, встановлені Договором кредитування, який заключався між Клієнтом та Банком. Для консультації рекомендуємо Клієнтові зателефонувати до Контакт-Центр Банку: 044 428 95 95 (в будні з 9:00 до 18:00). Вас з'єднають з співробітником відповідного підрозділу, який відповість на всі Ваші питання.

franklin0109
franklin0109
26 жовтня 2016, 18:30
Шановний Дельта Банк! Я абсолютно з вами не згоден можете лякати і колекторами, погрожувати по телефону але я свого рішення не зміню не хто вам триденний термін виплачувати не збирається тільки через суд за місцем проживання, я особисто сам прийду у день засідання. А приїжджати вам за місцем проживання я не раджу ви не доб'єтеся не чого. Ваші колектори тільки можуть з вами чай пити!
DeltaBank
DeltaBank
27 жовтня 2016, 9:16
Franklin0109, повторно зазначаємо, для отримання додаткових роз'яснень у Вас є можливість подати у відділенні Банку письмовий запит.
svera74
svera74
26 жовтня 2016, 19:20
Такая же фигня и у меня, звонят говорят собирай вещи и т.п.
Просто не обращаю внимание. Согласно законодательству Украины только суд может признать вину человека и судебное заседание должно проходить по месту проживания человека, а не какой то там Печорский и т.п.
Anna240491
Anna240491
29 жовтня 2016, 10:59
Уже 29.10, приходили из всемогучего гранита?)
ksus
ksus
3 листопада 2016, 11:29
Только что и мне *** звонила, тоже спросила где решение суда, она никто с вами судиться не будет, отберем квартиру… умереть не встать, что в этой стране делается, сначала заганяют в долги, потом закрывают глаза на этот безпредел, когда уже их закроют навсегда…