Дойче Банк

Эксперт-рейтинг
uaAAA Найвища кредитоспроможність, прогноз стабільний, 09.09.2020

Продукти Дойче Банку

Реквізити

Юридична назва
Публічне акціонерне товариство «Дойче Банк ДБУ»
МФО
380731
ЄДРПОУ
36520434
Головний офіс
01015 м. Київ, вул. Лаврська, 20
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися

Відгуки про банк ( 1 за 180 дней )

Позитивний відгук Негативний відгук
Інші продукти ( 0 / -1 відгуків)
100%

Відомості про банк

Ліцензія НБУ № 254 від 18.11.2011 р.

В Україні Deutsche Bank зареєстрував своє представництво в 1993 році, а у 2009 відкрив дочірній банк «Дойче Банк ДБУ». Банк має лише один офіс — у Києві на вул. Лаврська, 20 і працює тільки в корпоративному сегменті банківського ринку України. Загальні активи Deutsche Bank в Україні за підсумками 2015 року складали 1,6 млрд гривень, чистий прибуток — 132 млн грн. За розмірами прибутків він увійшов в десятку найприбутковіших банків України.

Акції Deutsche Bank перебувають у вільному обігу на Франкфуртській та Нью-Йоркській фондових біржах. В липні 2016 року найбільшим акціонером банку стала правляча династія Катару, шейхи Аль-Тані. Їх частка зросла майже до 10%. Другим за величиною акціонером є американська інвесткомпанія BlackRock, частка якої перевищує 6%.

Deutsche Bank — універсальний, один з 29 найважливіших транснаціональних банків за даними Ради з фінансової стабільності. Він включає комерційні, іпотечні, інвестиційні установи, лізингові компанії і т.д. 28 млн клієнтів, більше 2814 відділень (з них 1845 у Німеччині), численні участі, філії та представництва за кордоном (у понад 70 країнах, в т.ч. в Україні). Є найбільшим учасником валютного ринку, надає великого значення інвестиційної діяльності та емісії власних цінних паперів. Штат працівників становить понад 100 тис. чоловік.

«Дойче Банк ДБУ» не обслуговує фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, а також, не надає послуги з відкриття блокованих студетських рахунків за кордоном.

Голова правління — Бернд Вурт

Головна / Банки України 🏦 / Дойче Банк 💰
На нашому сайті можна порівняти умови і відсотки по депозитах в Дойче Банку з депозитами інших банків України. Також ви можете розрахувати курс валют  Дойче Банку в конвертері валют, і визначити, в якому банку кращий курс для купівлі чи продажу валюти. Якщо банк відмовив вам у видачі кредиту, спробуйте отримати мікрокредит на карту в мікрофінансових організаціях України.