Ninelle9 17 квітня 2024, 17:37
Дуже уважно поставились при здійсненні переказу, все пояснили в подробицях, розжували. Кошти швидко надійшли куди треба. Дуже вдячна
AnnaKuzina 9 квітня 2024, 10:59
Відділення за адресою: Київ, вул. Мечникова, 4/1
Работаю оператором в компании уже пол года, пришла без опыта в этой сфере, искала временную работу, но осталась на постоянную работу. Обучили всему, прорабатывали все ошибки, но быстро влилась в систему. Плюсов много: работа рядом с домом (ул. Месникова 4), удобный график, который можно самой корректировать, не нужно никуда отпрашиваться и нет начальника с надзором. Руководители лояльные, штрафов у меня не было.
OlesjaLesja 18 березня 2024, 11:59
Хочу подякувати співробітникам гарячої лінії за швидке вирішення всіх питань. Коли б не звернулась на лінію, працівники банку завжди вічливі та готові допомогти! Це стосується і останнього мого звернення про проблеми з платежем. Дуже вас дякую!
IrynaGer 12 лютого 2024, 11:37
Оформлювала депозит в цьому банку. В результаті відсотки, які були нараховані значно відрізняються (в меншу сторону) від тих, що рахувала на депозитному калькуляторі до оформлення вкладу. Не рекомендую!
depozyt20231222 10 лютого 2024, 22:08
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Гоголя, 261/3
Начальник відділення Людмила Степанівна геть некомпетентна, не може проконсультувати по тарифах платіжних карт, ні по конвертації, людина просто ноль, навіщо тримати людину яка нічого не знає…
maximus2 9 січня 2024, 11:47
Відділення за адресою: Київ, вул. Мечникова, 4/1
Мене дивує, наскільки хамовиті співробітники працюють у цьому банку. причому йдеться не про одне відділення, а про кілька. Співробітники як на підбір: хамлять, грубять і дозволяють висловлюватися при клієнтах. Жесть.
Ставлю 2 зірочки лише за те, що умови користування влаштовують.
Na4ile 8 грудня 2023, 20:06
Переказував кошти на банк моно, помилився в одній цифрі номера. Буквально відразу набрав лінію підтримки, але вони лише руками розвели! Я в шоці, закрив картку і більше ноги моєї не буде них! Нікому не рекомендую.
Oksana Shelest 25 листопада 2023, 17:44
Оплачивали пошлину в отделении возле МРЭО, суммарно пошлина 500 грн, комиссия — 70! Это просто жесть. Кстати ни у кого из моих контрагентов-юр лиц, которых больше 300 — нет счета в этом банке. Вывод — карманный банчик, чисто сшибать за оплату при МРЭО, поскольку сами МРЭО как правило на отшибе и искать другой банк просто нереально. Никогда ни за какие коврижки не открою тут карту или счет и никому не посоветую.
Fedir Vislous 14 листопада 2023, 20:50
Маю картку цього банку вже декілька років.Зазвичай обслуговуюсь з київському відділені, поруч з домом.Вчора зайшов до відделеня у Василькові, мав питання. Все швидко вирішив, дуже компетентні працівники, було приємно спілкуватися. Дякую вам.
Veronika007 9 листопада 2023, 22:37
почитала відгуки про цей банк і так зрозуміла, що хамство — то є його візитна картка. сама багато разів стикалась з неадекватними співробітниками і на гарячій лінії, і у відділенні.
Djony6 27 жовтня 2023, 19:50
Була потреба обміняти тисячу доларів. Серед банків міста в Кристалбанку був один з найкращих курсів на прийом. Але як виявилось — це тільки «для своїх». Для звичайних клієнтів одна відповідь: «немає гривні». І водночас на столі поруч лежать купа пачок національної валюти. На питання: «А це хіба не гривні?» відповіли, що то не для вас.
Sansan15 13 жовтня 2023, 14:10
Все як завжди — робота 8 відділення на найвищому рівні! Уже не перший рік тут обслуговуюся: завжди ввічливий персонал, якісно проконсультують, знайдуть вихід із самих неординарний ситуацій. Це дійсно професіонали своєї справи (в мене є з чим порівнювати). Здоров’я Вам, успіхів, процвітання і мирного неба!
Обслуговуємось у відділенні з 2018 року, співробітники компетентні, ввічливі!
Окремо, ще маю рахунок ФОП в цьому ж банку, все обслуговування завжди швидко і лояльно!
Дякую!
Nezhyva 12 жовтня 2023, 15:11
Хочу висловити подяку працівникам відділення, яке знаходиться на вул.Амеляновича-Павленка буд.4/6, за швидке та якісне обслуговування.
Платила в касі по договору купівлі нерухомості. Співробітники відділення ввічливі та уважні. Допомогли мені швидко оформити документи та здійснити оплату. Весь процес зайняв не більше 30 хвилин, хоча сума у мене була пристойна.
Дякую колективу відділення за їх уважність до клієнтів.
У мене залишились приємні враження
kosmos23 13 вересня 2023, 12:38
Мій батько користується карткою цього банку як і я, але нажаль стикнувся з проблемою. що не приходить смс для підтвердження платежу на сайті водафон. На гарячій лінії допомогти не можуть, кажуть дивитись якісь там папки, бо телефон кнопочний, може заблокували кажуть номер їх короткий чи ще щось. Доводиться йому поповнювати іншим чином, хоча раніше з картки привату платив на сайті без проблем. але в іншому все норм.
karina275 21 серпня 2023, 19:08
Имели счет ФОП в этом банке. Когда понадобился кредит, естественно, что было более удобно оформить его в этом же банке. Наше успешное сотрудничество продолжалось
до того момента, пока по форс мажорным обстоятельствам не задержали один платеж. Тут нас ждало полное разочарование и прозрение, пеня оказалась огромной, а сотрудники из приветливых превратились в полную противоположность. Сложилось впечатление, что мы задолжали банку не пару тысяч, а пару миллионов.
Просрочку мы, естественно, погасили и весь кредит тоже. Счет ФОП закрыли и теперь будем обходить банк десятой дорогой.
Lydmila1969 21 серпня 2023, 17:07
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Гоголя, 261/3
Висловлюю подяку за швидке та якісне обслуговування.
Оформлювали разом з чоловіком депозити в Черкаському відділенні «Кристалбанк».
Все дуже сподобалось, привітні та ввічливі співробітники підказали як можна отримати максимальну відсоткову ставку по депозиту в нашому випадку.
Швидко відкрили карткові рахунки та допомогли підключити мобільний банкінг для оформлення депозитів з надбавкою.
Надали відповіді на всі питання та порадили як правильно користуватись мобільним додатком.
Відділення затишне, має достатньо місця для обслуговування, та зону очікування.
Дякуємо, залишились лише приємні враження.
Nezhyva 15 серпня 2023, 9:50
Обслуговуюсь на відділенні з 2019р. Співробітникі всі дуже ввічливі, завжди допоможуть. Дякую за вашу роботу.
kosmos23 31 липня 2023, 14:32
Брав кредит на авто в цьому банку. На відміну від родичів, які користувались аналогічною послугою в іншому банку і мали купу проблем при переоформленні авто після виплати кредиту, в мене все пройшло гладко і без всіляких складнощів, що дуже порадувало. Адже після ситуації родичів очікував на щось аналогічне. Дуже дякую банку за сервіс!
Diima88 14 жовтня 2021, 23:50
Відділення за адресою: Київ, вул. Віскозна, 3
14.10.2021 м. Київ, вул. Віскозна, 3 («ВіЯр») — Відділення № 36 в м. Київ — приехали заплатить ежемесячный платеж на КиевГорСтрой — кассиру дали реквизиты для оплаты и назначение платежа. С первой секунды кассир вела себя по хамски, повышала голос и т. д. — мол я недавно работаю, но точно знаю что заплатить нельзя, потом начала поворачивать монитор своего компьютера и тыкать на ошибку. При этом постоянно кричала и вела себя как на базаре. Так же кассир употребляла фразы из серии — зачем вы вообще сюда приехали

Курс валют в Кристалбанку

EUR 42.3 43

Курс валют в Кристалбанку

EUR 42.3 43
Головна / Банки України 🏦 / Кристалбанк 💰 / Відгуки про Кристалбанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Кристалбанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.