Не надають звіт куди поділись кошти

anthonytester 20 липня 2023, 9:59
Зареєструвавшись в цьому банку я отримав позитивні враження, але потім почалось щось надто дивне.
Замовив собі картку цього банку (реєструвався через дію в Freebank), пішов забирати карту і тут почалося:
1. Зайшов у відділення цього банку отримувати картку
2. Відразу пішов до каси по картку, надав свій український паспорт
3. Мені відмовили в видачі картки нічого не сказавши і направили до іншого працівника банка
4. Інший представник банку сказав мені що неможливо отримати картку на паспорт українського банку тому що я реєструвався на закордонний — ну це ок
5. Далі почались якісь дивні запитання типу де праюєте, що ви тут робите, чому саме наш банк і так далі на пів години, пропонували пройти якусь ідентифікацію
6. Потім пів години пройшло і нарешті консультанту дійшло що я можу отримати картку показавши закордонний паспорт
7. Я його нарешті забрав.

А тепер саме цікаве. Мені був відправлений swift переказ пріоритетний (1−3 дні) 06.07.2023
Коли я телефонував в банк мені постійно говорили очікуйте
І ось уже 12.07.2023 мені повідомили про якусь помилку в реквізитах (це дійсно так було, бо я невірно вказав дані)
Далі ще цікавіше, я написав компанії (банку відправнику) щоб надали мені МТ-103 і маршрут платежу та надав їх банку.
Тільки після цього банк хоч якось почав мені пояснювати де мої кошти — перший раз сказали: «помилка при зарахуванні відбулась 08.07.2023»
Через декілька днів я знову зателефонував в банк, вони почали говорити що 12.07.2023 було повернення коштів до банку відправника — але не надали жодного підтвердження.
І ось 19.07.2023 я отримую повідомлення з маршрутом платежу від компанії (банку) відправника що платіж був в цьому банку ще 06.07.2023 і застряг по цей день.
Телефоную на гарячу лінію 19.07.2023, а там мені говорять що було повернення 12.07.2023 — підтвердження вони надати мені не можуть, лише за фактичною адресою проживання — а це як всі розуміють ще днів 5−10 мінімум.
Компанія (банк) відправник мені говорить і надає докази що платіж застряг в цьому банку ще з 06.07.2023 і далі нікуди не йшов і повернення не було.
Так кому вірити?
Банку який не надає жодних документів/підтверджень що платіж був повернений.
Чи компанії яка надала всі докази того що платіж застряг в цьому банку.
На гарячій лінії вічно говорять — з вами звяжеться консультант і на всі мої питання одна відповідь.

Якщо у вас будуть якісь проблеми з грошами чи навіть отриманням картки, чи не вірні реквізити, взагалі проблеми не по вашій вині, то треба буде кожен день дзвонити їм — а це також складно, бо в чаті підтримки телеграму вони вічно кажуть дзвоніть на гарячу лінію — а там вічно зайняті оператори.

Не рекомендую цей банк взагалі.
Банк Кредит Дніпро
Банк Кредит Дніпро 20 липня 2023, 17:32
Вітаємо.
Антоне Володимировичу, дякуємо, що поділилися своїм враженням. Для вирішення Вашого питання потрібно більше часу. Перепрошуємо за тимчасові незручності та сподіваємось на розуміння. Відповідь з довідкою про повернення коштів на Ваш запит була сформована та вже на стадії відправлення. Будь ласка, очікуйте листа на пошту за Вашим фактичним місцем проживання.

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

Курс валют в Банк Кредит Дніпро