Заробляють на пролонгації депозитів під занадто низькі ставки

Svituko 27 жовтня 2022, 10:00
Давно являюсь клієнтом банку Кредит Дніпро. На даний момент в мене залишається там не великий депозит, який був пролонгований в жовтні 2022р. Але по закінченню депозиту буду розривати з ними будь які стосунки з наступної причини: При діючих ставках по депозитам до 18%, мій депозит було подовжено на умовах 5%. Тобто, багатьох клієнтів, котрі не відмінили пролонгацію просто «кинули». Спеціально було прораховано так, що депозити, які були оформлені раніше терміном на пів року чи на рік наприклад, просто не попали в діапазон нормальних тарифних ставок (не вистачає кількох днів або навпаки кілько днів зайві). розчарована таким не порядним та навіть, в умовах теперішнього часу, жорстоким ставленням до клієнтів. Хотіла внести туди велику суму, але після цього буду шукати інший банк.
Банк Кредит Дніпро
Банк Кредит Дніпро 18 листопада 2022, 17:24
Шановна Svituko, дякуємо за ваш відгук.
Актуальні ставки за умовами розміщення депозитів у нашому банку ви завжди можете переглянути на нашому сайті https://creditdnepr.com.ua/.
Якщо вам потрібна додаткова консультація наших фахівців, ми завжди раді вам допомогти — напишіть нам у приватних повідомленнях або ж зателефонуйте до нашого контакт-центру за номером 0 800 507 700.

Dmytro76
Dmytro76
30 листопада 2022, 18:58
Звісно, ні особисті звернення до банку, ні на «горячу лінію» не допоможуть клієнтам банку. Будьте уважними, коли маєте справу з цією установою. Якщо ще не вирішили, чи варто туди звертатися — рекомендую розглянути пропозиції інщих банків, які не пишуть на цьому сайті самі про себе схвальні відгуки.
Odessit111
Odessit111
2 лютого 2023, 15:23
Актуальная ставка 5.5% годовых?

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

Головна / Банки України 🏦 / Банк Кредит Дніпро 💰 / Відгуки про Банк Кредит Дніпро 📝 / Заробляють на пролонгації депозитів під занадто низькі ставки