ВІЗІЯ — «якісний сервіс, доступний і зрозумілий кожному»???

Наталия Рыль 1 серпня 2022, 18:28
1 Чи має банк, без доручення клієнта переказувати кошти з рахунку клієнта?
2 Чи має банк, без узгодження з клієнтом, більше того, не поставивши клієнта до відома, піднімати ліміт овердрафту за проблемним кредитом?

1 липня 2022р. я перевела 5500,00 грн на погашення поточного платежу за кредитом готівкою, оскільки це плановий платіж, боргу за цим кредитом у мене немаэ.
Тим не менш, банк не повідомивши мене зарахував гроші на овердрафт. Таким чином на кінець дня 01/07/2022 я маю два прострочені кредити.
Співробітник банку пояснив дії банку тим, що я перерахувала кошти на картковий рахунок, а не на IBAN. Наскільки правомірними є дії банку зараховувати кошти з одного мого рахунку на інший?
1серпня 2022р., я внесла 8900,00 на IBAN, але історія повторилася, банк на власний розсуд розподілив кошти, без доручення клієнта.
За кредитною карткою, із затвердженим лімітом у сумі 74000,00грн, у мене є прострочені платежі. 28 червня 2022 року я отримала від банку повідомлення про тимчасове блокування картки.
Тим не менш, 06 липня неплатоспроможному споживачеві фінансових послуг кредитний комітет піднімає ліміт і тепер він становить 84232,00 грн.
Так як у період військового стану банкам заборонено нараховувати штрафи та пені за прострочені платежі за кредитами, банк підняв ліміти, адже 48% від суми 74 000,00 грн. відрізняються від 84232,00 грн.
Наскільки дії банку правомірні і чи це не є прихованими відсотками, чи прихованими штрафами, забороненими Законодавством?
Я ставила це питання співробітнику банку т.0567964349, на що отримала відповідь — не несіть дурню. Це, звичайно, гідна відповідь та відповідає нормам спілкування з клієнтом.
Вдруге звертаюся і прошу дати мені письмову відповідь, тому що співробітники вводимо в оману любо через свою некомпетентність або щоб створити клієнтам додаткові проблеми, як з кредитом готівкою.
28 червня 2022 року банк робив розсилку з проханням зробити плановий платіж у сумі 4440,09- заборгованість на 28/06/2022, оскільки банку нема чим платити заробітну плату співробітникам та податки. Внаслідок діяльності таких працівників, яким нема чим платити заробітну плату, я на 01 серпня 2022р. маю заборгованість 19621,86 грн. при мінімальному платежі 4440,00 грн. та з урахуванням того, що внесла на рахунок 5500,00 грн. 01/07/2022 та 8900,00 грн 01/08/2022. До речі, за проблемним кредитом я теж вношу кошти в міру можливості, враховуючи форс-мажорні обставини.
Банк Кредит Дніпро
Банк Кредит Дніпро 4 серпня 2022, 11:15
Шановна Наталія, вітаємо.
Банк Кредит Дніпро працює згідно з законодавством України.
Колеги ще раз перевірили Вашу ситуацію та готові надати консультацію у телефонному режимі у зручний для Вас час.
Звертаємо увагу, що банк несе відповідальність за збереження конфіденційної інформації клієнта. Тому надати відповідь на e-mail, на жаль, не є можливим, через те, що вказана Вами адреса в Вашій анкеті не зареєстрована.

Уточніть, будь ласка, коли Вам буде зручно відповісти на дзвінок від нашого колеги для надання детальної консультації щодо Вашої ситуації.
Завчасно дякуємо за зворотній зв'язок.

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

Головна / Банки України 🏦 / Банк Кредит Дніпро 💰 / Відгуки про Банк Кредит Дніпро 📝 / ВІЗІЯ — «якісний сервіс, доступний і зрозумілий кожному»???