Дуже все складно та повільно

nazaretto11 1 лютого 2022, 14:56
Замовив кредит готівкою, в колл ценьрі надав всю необхідну інформацію, насторожило те, що не спитали ІПН, по телефону сказали що кредит погодили, призначили зустріч і тут почалось саме цікаве…годину часу витратили на дозаповнення анкети, підписання договору котрий схожий на курсову роботу, і півгодини чекали на перевірку підписаних мною документів, після чого прийшло повідомлення, що я на одному листку із 30 не до кінця написав своє призвіще…і консультант каже треба наново всі сторінки друкувати, сканувати і підписувати…Сканер сканує тільки по окремій сторінці… сканер з лотком куди можна покласти багато документів відсутній.я не витримав сказав щоб рвали договір, і пішов геть. Швидкість це не про ваш банк. Люди відпрошуються з роботи витрачають дорогоцінний час, міняйте щось в своїй системі, рівняйтесь на інші банки, де по приході у віділення всі документи вже готові…З мінусів ще те, що кошти надходять на карту яка активовується звичайною смскою…це в 21 столітті! І зняти готівку якщо ви живете в райцентрі ви не зможете, бо зняти її можна тільки в банкоматах ПУМБ, Банк Львів, Кредобанк! Не рекомендую даний банк для людей у котрих в робочий день нема 1,5−2 години часу.

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

Курс валют в Банк Кредит Дніпро