Найгірший банк

baltozar 13 серпня 2021, 17:56
Аха. Зайшов на сайт хотів поділитися негативним досвідом обслуговування, але побачив кількість негативних відгуків, і вирішив подробиць не писати. Приєднуйсь до всіх відгуків залишених раніше банк повне ДНО. І дивлячись що я не один такий, то це проблема не тільки в не компетентних співробітник, які не можуть налагодити нормально роботу банку, а проблема і в керівництві яке не може забезпечити гідну підготовку робітників. Не може, або не хоче, що ще гірше, значить банк просто не націлений на обслуговування людей, а тільки для забезпечення фінансових потоків свого власника. Шкода що приходиться обслуговуватись у цьому банку через зп проект. Обслуговуюсь в банку вже пів року, покращень не видно. Без зміни керівництва, або стратегії банку, з банком краще не зв’язуватись, обходити іншою стороною.
Банк Кредит Дніпро
Банк Кредит Дніпро 13 серпня 2021, 18:17
Шановний baltozar, доброго дня.
Опишіть, будь ласка, деталі ситуації, яка у Вас виникла, у приватних повідомленнях. Ми передамо інформацію колегам для проведення перевірки.
Завчасно дякуємо за зворотній зв'язок.

baltozar
baltozar
15 вересня 2021, 14:44
Вирішив більш детально описати одну з багатьох проблем у цьому банку. Робив оплату онлайн за харчування дитини у державному садочку. Потім квітанцію треба відносити до садочку. Обслуговуюсь у різних банках, і таку саму операцію проводив багато разів у інших банках і проблем не було. Перший і останній раз робив це через онлайн систему цього банку — Free Bank. 1. При проведенні операції не відображається сума комісії. 2. Квитанцію не можливо зберегти на пристрій. 3. Квитанція державною мовою, а напис на квитанція «исполнено» російською. 4. У квитанції відображаються мої паспортні дані, 5. У квитанції відображається номер мого особового рахунку. 6. На бланку не має печаті та підпису банку яка підтверджує справжність документа, і в загалі бланк ніяк офіційно не оформлено, схожий на простий папірець.

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

Курс валют в Банк Кредит Дніпро