дуже погана робота операціоністів

Ilona7 26 грудня 2023, 10:32
Відділення за адресою: Київ, вул. Басейна, 23
вже не перша неприємна ситуація, але опишу останню.

підприємство виплачує зпл. всі податки (платіжні доручення) сплачено: ПДФО, ЕСВ, ВЗ, але! нажаль із за останніх змін у призначенні платежу, випадково, в платіжному дорученні по ВЗ (військовому збору) зазначено не ВЗ, а ЕСВ. підприємство надає лист-уточнення призначення платежу в банк з підписом та печаткою, що рекзівити зазначено вірно, а ось у призначенні цього платежу, просимо вважати вірним ЕСВ, а не ВЗ. банк провів частину виплати зпл, а частину відмовився! з коментарем, що не сплачено ВЗ! будь-які аргументи, щодо прохання подивитися на реквізити, взяти до уваги лист-уточнення, щодо призначення платежу, не діють. співробітники банку, телефонують і вимагають зробити незаконні речі! наприклад,
1. вони через касу банку поповнять від імені підприємства рахунок ВЗ!
2. пропонують зробити платіжне доручення на 1 гривню, щоб наче сплата була, але при цьому зняти комісію банка 100грн за платіжне доручення на 1грн!

вся ця ситуація продовжується з п*ятниці, по сьогодні. додатково співробітниця банку Юлія, фактично шантажує, що я зараз відбракую вашу платіжку по зпл, якщо ви не перерахуєте 1грн! це що за робота?

це як так для поважного європейського банку таке ставлення?

на моє питання, що, чи нададуть на мій письмовий запит, в якому зазначено, що просимо надати письмову відповідь, отримую відповідь від Юлії, що ні! це як так? що наглість співробітників відповідати від імені банку, що вони не будуть відповідати письмово на отриманий письмовий запит, щодо законних підстав відмови у проведенні частини зпл? при чому, частина проведена :) а ВЗ сплачено на всю суму зпл! це що за свавільство і ставлення до клієнта юр особи?

маю надію, що банк все ж таки не буде порушувати законодавство і надасть письмову обгрунтовану відповідь на отриманий запит у передбачені законодавством терміни.
23 відділення Київ.

Курс валют в Креді Агріколь Банку