Банк надає хибну інформацію

Aleks345 20 січня 2023, 17:22
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Слобідська, 49
Банк вводить клієнтів в оману, і з цим зустрічався багато разів у цьому банку.
Коли відкривали рахунок то запевняли, що можу знімати будь-яку суму в інших банках, адже їх банкоматів у м. Запоріжжі дуже мало (але з’ясувалося, що можу за своїм тарифом знімати не більше 20 тис).
Звертаючись на гарячу лінію у жовтні 2022, перебуваючи у іншому місті де відсутні банкомати цього банку, попросив надати допомогу у зняті коштів, так щоб було без комісії, адже навіть перекидання коштів з карти на карту стягує 0,5%. Мені допомогли усе чудово, підказали у які банкомати можу дістатись, але через 3 дні з мене було знято 45 гривень за зняття коштів. Вони зняли кошти за кожну транзакцію по 10 грн. і за перегляд балансу 5 грн. У банку свідомо надають хибні відомості.
Більшість не розуміє формату роботи банку у якому вони працюють, не можуть надати чітку інформацію, щодо комісій.
У банку спілкуються здебільшого російською мовою.

VictorR
VictorR
30 січня 2023, 13:45
Я також стикався багато разів з некомпетентними консультаціями та введенням в оману. За одинадцять років на дивився. Нажаль перейти до іншого банку не можу бо зарплатний проект фірми де працюю саме з цим банком. Підкажу лайфхак, якщо перераховувати гроші не як картковий переказ, а як платіж за реквізитами комісії немає, але майте на увазі що оброблятися такий платіж може й декілька діб, особливо коли ви його робите в суботу вранці. Перевів кошти на свій рахунок в моно, бо там ніяких приколів немає, і все чекаєш його хто зна скільки. І пофіг що гроші зараз потрібні. Плати комісію 0,5% отримаєш все відразу. Про неякісну консультацію можу розказати на прикладі коли не вистачало частини грошей на купівлю квартири. Дзвоню для консультації питаю мені потрібна така то сума, які умови? О ви такий класний наш клієнт 14% річних. І все? Приховані комісії є? Немає. Ок. Передзвонюю уточнити іншому оператору. О у вас же зарплатний проект, то буде не 14%, а 11%. Приходьте оформлюйте. Ок. Беру купу довідок приходжу. Реальні умови 39,5% річних (2017рік). Добре що хоч директор відділення вийшов, побалакали. Вибачився. Проїхали. Але він мені зізнався що в них постійно такі ситуації, коли служба підтримки розказує про умови яких не існує. В решті решт я принципово оформив кредит не у них. А в банку в якому не обслуговувався ніколи, і отримав відсоткову ставку річних 39% а не 39,5%.

Курс валют в Креді Агріколь Банку

Курс валют в Креді Агріколь Банку