жахливий банк

LostCustomer 28 липня 2022, 14:59
Креді Агріколь змусив нарешті зареєструватись на мінфіні. Користуюсь послугами цього банку тільки по причині зп проекту і не дуже хочу комусь в компаніі додавати роботу по переводу моєї зарплатні в інший банк.
Лютий 2022: повідомлення від банку з вимогою УВАГА!!! Прийти до відділення в робочий час з метой перевірки моїх особистих данних. Дзвінок в банк з аргументом, що на дворі 21 сторіччя і спалах ковіду і можливо краще якось передати скани документів успіху на мають. Довелось йти в відділення, котрих не так багато і звісно немає поруч. Витратив кілька годин, щоб вони зняли копії документів (не розумію навіщо, вони в них і так були), поставили кілька некоректних питань стосовно розміру зарплатні (це взагалі конфіденційна тема, але пообіцяли проблеми з рахунком якщо буде надходити більша сума ніж означена мною).

Липень. Несподівано банк повертає комісію за переказ на картки інішіх банків. Повертає з 1 липня, а повідомляє десь в середині і звісно списує заднім числом відсоток за всі транзакії з 1 липня.

Сьогодні 28.07 0приходить повідомлення про необхідність підтвердити особисті дані.

Банк виглядає дуже непрофесійно, не цінує час своїх клієнтів. По можливості уникайте співпрацювати.

Курс валют в Креді Агріколь Банку

EUR 42 42.75