AФЕРИСТИ!

tatyana3131 11 квітня 2019, 14:21
ПГТ Баришівка, Київська обл
Вчора до мене прийшов мій брат чуть не плаче, мов брав кредит 50000 грн в цьому банку, платив кожен місяць, а тут прийшов в наступному місяці оплачувати, а йому говорять що Вас нема в базі, що ваш дорогів передали іншому банку (прийшов лист з Альфа-банк), телефонує в Альфа, а йому говорять що тепер треа платити з самого початку їм, це що за Афера!!! Ми будемо позиватись до суду, це зрозуміло а також перевіримо через налогову, чи має право такий банк видавати, а вообще чи діяти на территорії
і що тепер Альфа говорить — повинні перший внесок внести 38000 грн а потім надалі платити за графіком, ЛЮДИ, я такого ще не чула, брат взяв 50 000 на 3 роки, а таблиця розрахунку погашення через три роки стоїть: 135 000 грн
Це що за АФЕРА???? Якщо є люди юридичної професії чи адвокати, поясніть мені, під який це такий відсоток так рахують?!!!
Ще перечитуючи договір позики я ужаснулась, в першис строках написано, Позичальник оплачує 2,3% — відсоткову нагороду щомісячно!!! Це що людоньки, яка винагорода, кому???? тобіш 1080 грн він платив кожного місяця не відсоток по кредиту, а винагороду помимо відсотків по кредиту, це окрема розмова з цими шахраями, роздуми для юристів!
Потім в кінці написано, що банк має право без попередження клієнта перепродати чи передати трктім лицям чи іншому банку всі документи позичальника, що і зробив, скажіть, де таке прописано в законодавстві України,! Аферизму немає кінця.
Помилка мого брата в тому, що він уважно не читав договір, текст написан не юридичного характеру, а наче за углом на колінах, не грамотно, погрожуючи, все проти позичальника, неяких страховок, написано строки, що під час погашення кредиту банк володіє всім рухомим і нерухомим майном позичальника, вони що, думають таким чином, перепродуючи договір клієнта другим банкам, зхвичайно доять по полной, клієнт не взмозі виплачувати по висогам, то вони спокійно приходять і забирають квартиру чи інше майно — АФЕРИСТИ!

manson
manson
11 квітня 2019, 20:29
Ну как вы правильно написали — договор нужно читать внимательно. А теперь нужно определиться с тактикой. Советую не платить по причине того, что уверен, что банк будет действовать согласно инструкции, то есть доить по полной. Лучше подождать суда (3 года максимум). Суд выдаст окончательную сумму к возрату и не более. Ее и нужно будет оплатить, но после не будет ни процентов ни штрафов. Если пойдете на уступки банка, то поймете почему я был прав, но будет поздно.

Курс валют в Креді Агріколь Банку

EUR 42.2 43