Була сьогодні на Антоновича у відділенні, це просто знущання!!!

Ганна Семенюк 25 травня 2018, 20:48
Відділення за адресою: Київ, вул. Антоновича, 97
Добрий вечір!!! Я була сьогодні на відділенні, 19 вул.Антоновича, 97. Хотіла зняти кошти по довіренності, і мала право на це, але співробітниця банку, просто ігнорувала мене, я просила допомогти, на що, мені казали, що я повинна платити кошти, саме головне здивувало, що я годину прочекала, доки до мене вийшла керівник, яка сиділа в кабінеті, ігноруючи моі прохання про зустріч з нею, я годину простояла, отримала стрес, скажіть будь-ласка, це Банк? Чи шарашкіну контора??? Не раджу відділення на Антоновича, нікому!!! Якщо хочете потратити годину та купу нервів можете йти!!! А потім вкінці начальниця блондинка буде Вам посміхатись!!!
Креді Агріколь Банк
30 травня 2018, 18:06
Добрий день, Ганно! Для з’ясування обставин ситуації, яку Ви описуєте, нами було перевірено касові документи відділення за 25.05.2018 р. Проте виявити здійснену Вами операцію не вдалося. Уточніть, будь ласка, більше деталей щодо операції, яку Ви хотіли здійснити в касі, а також від чийого імені Ви зверталися? Більш точна інформація дозволить нам швидше розібратися в ситуації і вжити відповідних заходів. Дякуємо!

25 травня 2018, 21:20
Обслуживание в ''европейском'' банке.
26 травня 2018, 1:02
Жах
Bobik7711
Bobik7711
26 травня 2018, 18:14
Доброе утро, я прочитал частично.не хватает драмы.
26 травня 2018, 20:24
Чтоб было больше ''драмы'', откройте в СА самую простую карточку, а потом через неделю попробуйте закрыть.
Драма обеспечена)
21 червня 2018, 3:02
Шановний КредiтАгрiкольБанк, прочитала Ваш вiдигук, i дивує Ваша незграбність зрозуміти те, що я намагалася написати, пояснюю Що в той день я годину чекала, щоб зняти кошти по довіреності, на що мені було відмовлено!!! Та ще сказали платити комісію, за що? Я працюю в нічні зміни, хіба вам це зрозуміло??? Я була представником і наскільки знаю 3 особи не платять, чому Ваші співробітниця за другим столом з керівничкою білявкою не знаю як звати її, так ось ця керівничка яка дуже нагло себе вела, посміхалася мені а до цього ще сиділа в кабінеті ігноруючи мене, це не банк а ШАРАШКІНА контора!

Курс валют в Креді Агріколь Банку

EUR 42 42.85

Курс валют в Креді Агріколь Банку

EUR 42 42.85
Головна / Банки України 🏦 / Креді Агріколь Банк 💰 / Відгуки про Креді Агріколь Банку 📝 / Була сьогодні на Антоновича у відділенні, це просто знущання!!!