Приховані комісії, закриття тільки у відділенні

Ілля Горбунов 3 вересня 2022, 20:04
Зовсім та абсолютно не задоволений банком. Це один з найгірших та найебззмістовних банків. Ніколи не відкривайте тут рахунок, картку, депозит кредит тощо! А якщо роботодавець зобов’язав вас відкрити зарплатну картку, то вимагайте переведення в будь-який інший банк!
Проблема в тому, що у банка дуже погані та зовсім незромілі тарифи, постійно є скісь скриті та приховані комісії. Поповнення картки коштує 0.5% чи скількись там, нащо мені тоді її поповнювати та користуватись, якщо я ще маю за це платити??? Який тоді мені сенс це робити, якщо є моно, де все безкоштовно? Якийсь брєд, ще й неможливо закрити картку онлайн! Можна тільки ту, що була відкрита онлайн, але чому не можна всі? Ні хочу більше нічого мати з чим банком та при найближчій нагоді знайду час поїхати у відділення (їхати у відділення в 2022 році, Карл, втф?) та закрити цей непотріб.
Мінфін
Відповідь адміністратора
4 вересня 2022, 10:17
Відгук зарахований (на 04.09.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку

zig4free
zig4free
4 вересня 2022, 18:30
Ну такифы во многих банках еще те, вот в том же привате, шо там поповнения КДВ 0.5%, и переводы на карты других банков с комиссиями.

Я там 2 года не пользовался картами, без всяких комиссий они просто висели.

Зато этот банк без проблем выдает валюту сейчас!

Головна / Банки України 🏦 / Конкорд 💰 / Відгуки про Банк Конкорд 📝 / Приховані комісії, закриття тільки у відділенні