Невчасно оновлюють інформацію в УБКІ

kingcity 17 лютого 2020, 17:36
Відділення за адресою: Львів, вул. Лесі Українки, 7
Маю кредитну карту цього банку з кредитним лімітом, час від часу користуюсь.У грудні та на початку січня скористався кредитними коштами, до середини січня заборгованість погасив. Сьогодні переглядав свою кред. історію в УБКІ і зауважив, що по інформації, яка там є, у мене є заборгованість по «Конкорду», а коли глянув на дату оновлення інформації, то побачив, що це інформація від 28.12.19.Подзвонив на гарячу лінію банку, там пообіцяли вияснити це питання і передзвонити.Дійсно передзвонила та ж оператор, з якою я розмовляв і повідомила, що інформацію в УБКІ вони оновлюють раз на місяць і відповідно інформація по мені буде оновлена 28 лютого.На моє зауваження, що якщо це навіть і так (хоча більшість інших банків оновлюють інформацію на протязі 2-3 днів після настання якихось змін — видачі кредиту, погашення заборгованості і т.д.), то інформація повинна була б бути оновлена 28.01.2020, вона відповіла, що «всього лиш передає те, що їй повідомив профільний працівник». Я попросив її передати «профільному працівнику» мої слова, не знаю, чи вона це зробила. На сьогоднішній день нічого критичного для мене від цього нічого не сталось, але інформація по кредитній історії повинна бути актуальною — це може повпливати на кредитний рейтинг та рішення про видачу кредитів у майбутньому.

ConcordBank
ConcordBank
12 червня 2020, 11:53
Добрый день,
Спасибо за обращение. Взяли Ваш комментарий в работу и ответим в скором времени

Головна / Банки України 🏦 / Конкорд 💰 / Відгуки про Банк Конкорд 📝 / Невчасно оновлюють інформацію в УБКІ