глюки з банкоматом

Иван Александров 16 вересня 2023, 17:33
Коли захотів отримати готівку в Сільпо на проспекті Перемоги через банкомат у мене списалася сума з рахунку, але банкомат купюри не видав!!! Дзвоню за телефоном, який вказано на банкоматі, це не комінбанк, у них немає своїх начебто, мені повідомляють, що будуть зараз розбиратися і зателефонують. Звичайно ніхто не дзвонить і я в паніці дзвоню в комінбанк — розповідаю як була справа. Тут теж кажуть чекати й обіцяють набрати. за хвилин 10 сума падає на рахунок, бачу повідомлення, потім набирають із комінбанку, запитують, чи все в мене гаразд. Подякував їм що все розрулили і попрощалися. Тепер прикол, через півгодини ще дзвінок від саппорта банкомату кажуть нам час ще треба — кажу на здоров’я розбирайтеся. так і не набрали чорти. Упевнений що щось не того було саме з банкоматом
Комінбанк
5 березня 2024, 1:09
Іване, наші фахівці гарячої лінії завжди раді допомогти! Ми дійсно використовуємо банкомати інших банків для обслуговування наших карток — просто для того, щоб у клієнтів було більше можливостей здійснити необхідні операції.

На жаль, технічні несправності також можливі — як ви правильно помітили, в даному випадку справді мала місце проблема з банкоматом іншого банку. Зі свого боку, ми зробили все можливе, щоб ви швидше отримали свої гроші назад на рахунок. Просимо вибачити за незручності. Гарного продовження дня та мирного неба!

Lolik1837
Lolik1837
16 вересня 2023, 18:02
Вот и у меня тоже очень настороженное отношение к Комин банку. Еще с тех пор как его так агрессивно начали нахваливать на Минфине «логины однодневки»

Обхожу этот банк стороной и не имею с ним никаких дел
Ольга Лазаревич
Ольга Лазаревич
22 вересня 2023, 13:47
Знову цей менеджер Lolik з ПУМБ який прийшов усім розповісти як жити! Йому ще й гроші платить хтось за те що він цілими днями не виконує свої обов’язки, а витрачає час не зрозуміло на що, це просто сюр!
kerius28
kerius28
23 вересня 2023, 11:56
У кіб своїх банкоматів майже немає, можна користуватися будь-якими іншими, якщо карта депозитна, то буде нуль комісії при знятті

Курс валют в Комінбанк

Курс валют в Комінбанк