питання щодо військового депозиту

Давид Ломашкин 29 серпня 2023, 18:09
Так, а що щодо військового депозиту? у Комінбанку такий є. Мали такий наш досвід з братом. Разом оформили, поки він був тут, але здається родичі й самі можуть прийти з копфями документів (треба про це перепитати!!!). перед цим на сайті орієнтовно порахували, який буде відсоток (там можна погратися з термінами і наочно все побачити). Брат до армії з цим банком вже мав справу, тому не морочилися. Як прийшли до них в офіс (на Еспланадній) виявилося, що військовим гарантовано дається 1% зверху, що вийшло 17,25+1=18,25 (це без відрахувань). Ще можна було б піти шляхом спробувати удачу і «виграти» більші відсотки, але реально подивилися на шанси, що буде десь 17,25 + 0,5 = 17,75 (знову ж таки без відрахувань). Тож надали відповідні документи (саме в нас був військовий квиток, де менеджерка ускипливо дивилася всі відмітки) і оформили вклад. До якості сервісу банку жодних нарікань.

29 серпня 2023, 18:29
С такими банками типа Коминбанк и ему подобной шушерой лучше , конечно же не связываться .
И банк с какого дна рейтинга НБУ , и процентную ставку дает такую, что есть куда более лучшие ставки и условия .

Однозначно — ТОЛЬКО НЕ КОМИНБАНК и ему подобные
29 серпня 2023, 18:34
Даже у Спортбанка ставка 18% +0,8% .
Так это же все-таки и не такой фуфлыжный банк как Комин
Давид Ломашкин
Давид Ломашкин
17 вересня 2023, 16:47
Мені не дуже зрозуміло, на що ви розраховуєте, коли приходите і пишете людині, яка вже зробила свій вибір, водночас ще й із близькою людиною, маючи досвід. Що ми договір побіжимо розривати з-під Бахмута? Вам точно нема чим зайнятися сидячи в тилу і займаючи мій час. Про ваш спортбанк я взагалі чую в перший раз мені це не цікаво
17 вересня 2023, 19:26
«Мені не дуже зрозуміло, на що ви розраховуєте,»

Прежде всего на то, что бы читатели обратили внимание , что все подобные отзывы как ваш — это фуфло, написанное логинами «однодневками «исключительно с целью рекламы .

П. С. То , что вы не предоставили на сайт Минфин доказательство того, что являетесь клиентом Комин банка и ваш отзыв «не засчитан» подтверждает мою правоту
Жанна Стеклова
Жанна Стеклова
17 вересня 2023, 19:52
Давид, этот человек, если это вообще человек точно также пришел и начал писать у меня, когда я написала свой отзыв. как по мне так заниматься таким вообще фу, тем более в комментариях у солдата который нас сейчас защищает. Спасибо вам котики, Слава Україні!

Курс валют в Комінбанк

Курс валют в Комінбанк