Комісія за веріфікацію

form12 13 березня 2023, 22:24
Відділення за адресою: Київ, вул. Антоновича, 51
Видкрив депозит, отримував відсотки на карту. Все було добре. Але з березня 2023 року в интернеті неможливо сплатити карткою. Потрібна верифікація, яка в інших банках приходить як пуш повідомлення в додаток або безкоштовно в вайбер, або безкоштовно в смс. В Комінбанку, як мені відповіли, що ця послуга вартує, увага!!! 10 грн. на місяць. Це що взагалі, банк на межі банкрутства? Така сума це взагалі сором для банку.

Вадим Емченко
Вадим Емченко
11 квітня 2023, 18:48
Не очень понятно чем недовольны — у меня был до недавнего агриколь депозит, берут 25 грн за смс, снять без комиссии кэш можно только в их банкомате или атмосфере и за каждый чих отдельно капает. Как-то сын решил закинуть мне денег и с него за это взяли 50 гривнов. так все устроено, можете поискать в настройках отключение подтверждения оплат — в привате такое было помнится. Но это на свой страх и риск.
Глеб Бондарь
Глеб Бондарь
11 квітня 2023, 20:42
Дивно, що людина не читає умов обслуговування, а потім починає обурюватися в інтернетах через 10 гривень. Невже смски від банку це якась новина?
игнат волков
игнат волков
22 квітня 2023, 15:47
Верификация это верификация, а вот когда получаешь sms от банка, там новости или услуги новые или уведомления — вот за такое берут деньги, мобильный оператор наверняка ж не бесплатно делает. 100% можно как-то отключить если сильно парит

Курс валют в Комінбанк

Курс валют в Комінбанк