Банк не умрет

TornadoF6 13 червня 2014, 11:49
Банку нужна поддержка в Киеве
1. Сотрудников банка, если они хочут збереч роботу и работать в складе Укргазбанку
2. Вкладчиков физ. лиц у кого доларовый вклад и 200+
3. Юридические лица, которые вопще не попадают под компенсации, их интерес очень большой, примерно 6 млрд
4. Моторно-транспортне бюро (страховики), у них зависли 250 млн и тепер не кому не выплачують цывилку!
Помоч в организации можут только сотрудники Ббб, а саме директора и замы отделений Киева. Фактически судьба банка в руках вкладчиков Ббб Киева. Если встанет Киев тогда под тянутся регионы! Очен мало времени но все реально!!!

13 червня 2014, 12:16
Ми Вас підтримуємо. Але як це зробити? В мене таке враження, що ніхто на цей сайт не заходить…
13 червня 2014, 12:53
Це можуть зробити тільки Києвляни, а регіони підтримають. Я говорив з директором обласного відділення, вони казали що можуть підняти Юри чинних осіб, але мусить Київ почати.
13 червня 2014, 14:02
На сайті Охрименка йому задали питання, чи може ще постанова 4400 врятувати БББ. Він сказав, що рішення по ліквідації прийняте, і це вже остаточно… А Ви як думаєте?
13 червня 2014, 14:07
Це запитання я задавав, думаю що все в руках вкладників, особливо юридичних осіб, а все б могли організувати VIP вкладники. Для мене загадка чому VIPи мовчать і не піднімають людей разом із працівниками банків, вони реально втрачають гроші, приблизно 2 млрд грн!
13 червня 2014, 14:10
Для нас теж загадка. Невже всі змирилися з ліквідацією? Чомусь ніхто нічого не пише, Всім байдуже?
13 червня 2014, 14:19
Будем надіятись на краще, мені деректор філії сказав, що банк не ліквідують без рішення Верховної Ради, так йому сказав Київ. Будем чекати вівторка. Але якщо б вийшли люди в підтримку, було б опрадання перед Мвф, а не просто розпил 10 млрд в підтримку VIPів!
13 червня 2014, 14:26
А якщо не секрет, Ви звідки? Ви фіз. особа чи юридична. о ми юр. особа, і в нас там зависли помилкові кошти на рах. 3720.
13 червня 2014, 14:30
Нам працівники банку кажуть, що це вже остаточне рішення і воно не буде змінене. Їм вже дали на підпис попередження про скорочення. Тобто в банку вже почалася ліквідація.
13 червня 2014, 14:43
Я це знаю, але вони можуть підняти юридичних осіб і страховиків. Самі працівники не зовсім зацікавлені, оскільки вони не потрібні Укргазу, принаймі не всі. Можете мене набрати 093шістьсімвісім98девять5 переговорим.