Сергій Прокопенк 18 травня 2023, 11:52
Моє звернення до контакт-центру Банку інвестицій та заощаджень було більше ніж приємним досвідом. Співробітники були вічливими, уважними і дуже професійними. Мені детально пояснили всі можливі варіанти кредитування, зокрема вигідні умови отримання готівкового кредиту до 100 тисяч без застави.

Мене приємно вразило, що консультант мав чітке розуміння моєї ситуації та був добре освічений у питаннях, які мене цікавили. До того ж, мені було сказано про участь банку в державній програмі «Кредити 5−7-9%», що, я впевнений, буде особливо корисно для підтримки бізнесу в період війни.

Впевнений, що подальша співпраця з Банком інвестицій та заощаджень буде такою ж плідною і задовільною. Рекомендую всім, хто в пошуках доступного, але якісного банківського обслуговування.

Курс валют в Бізбанк на сьогодні

Курс валют в Бізбанк на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Бізбанк 💰 / Відгуки про Бізбанк 📝 / Висока якість обслуговування та професіоналізм в контакт-центрі Банку інвестицій та заощаджень