Жахливий банк що не поважає клієнтів

Andrii098 28 березня 2023, 15:33
Смикнув нас біс, взяти на підприємстві кредит в цьому банку для поповнення обігових коштів. Наш бізнес зв’язаний з сільським господарством, надходження сезонні, та й клієнти не завжди вчасно розраховуються, тому в новорічні свята допустили прострочення більше 16 днів, але платежі здійснювали не великими сумами, щоб показати що все ОК. Але, після першого ж дня прострочки, не зважаючи на наші платежі почались дзвінки, погрози, «Листи щастя», і т.д. Таке враження, що ми не віп-клієнт банку, а безтолковий боржник, який вже років 5 не віддає тисячу гривень і «морозиться».
До усього додались дзвінки родичам з погрозами від невідомих людей і з невідомих причин (на моє розуміння для створення більш загрозливого середовища).
Також хочу зазначити що у нормальних банків реальна відсоткова ставка в 2 рази менша ніж в БІЗ банку, і коли ми кредитувались в інших банках таких питань не виникало. Бо усі ми працюємо на єдиному фронті нашої економіки.
Наразі прострочка закрита, ми в графіку, але все одно відчуваємо тиск з боку банку та й досі отримуємо якісь листи з погрозами.

Курс валют в Бізбанк на сьогодні

Курс валют в Бізбанк на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Бізбанк 💰 / Відгуки про Бізбанк 📝 / Жахливий банк що не поважає клієнтів