Це жахливий банк, з бридкої ставленням до клієнтів

Max Filoni 4 серпня 2022, 18:50
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Тараса Шевченка, 34
До широкомасштабної війни у мене була картка на якій бовталось якість невелики кошти і я вже думав закрити її, але зробити це потрібно було тільки у єдиному на все місто відділенні. Та ще й бажано було витратити усі кошти картки. Оскільки питання не було терміновим, а банк не по дорозі, то питання було вирішено залишити на потім.
І що зробив цей «банк"-конторка, вони під час страшної війни, змінили умови користування картками своїм клієнтам, не намагаючись повідомити хоча б через Вайбер, розмістили умови лише на своєму сайті і с задоволенням загнали карту у мінус. Теперь щоб погасити свою карту на якій мули мох гроші, я повинен сплатити якусь видуману банком комісію. Люди котрі поважають себе, замисліться на таким дійством банка і вирішіть чи захочети ви мати справу з такім закладом. Я у свою чергу закликаю подібні конторки обходити десятою дорогою, бо їм не місто у нормальній країні!

Курс валют в Бізбанк на сьогодні

Курс валют в Бізбанк на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Бізбанк 💰 / Відгуки про Бізбанк 📝 / Це жахливий банк, з бридкої ставленням до клієнтів