Абсолютно не компетентний банк.

fenixe 25 липня 2024, 11:40
Відділення за адресою: Київ, вул. Харківське шоссе, 2
Абсолютна не компетентність, не обізнаність співробітників колл-центру. Коли я питав чи роблять вони крос-курс обміну валют доллар/евро, як в інших нормальних, мобільних банках мені сказали, що так але тільки через касу. Коли я запитав про курс, мені сказали що він вказаний на сайті. Я записався спочатку в одному віддалені в касу, але плани змінилися і попросив в той же день змінити відділення на інше, та дівчина в колл-центрі була настільки «розумна», що записала двічі!!! в теж саме відділення, яке було мені не зручне. В відділенні менеджер не пояснив, що на справді це буде не крос-курс, а дурний обмін долар-гривня-евро. В іншому випадку, я перерахував би і пішов в інший банк. А так, я втратив 450 євро, за то банк на рівному місці заробив за день 22,000 грн. Сподіваюсь після мого відгуку таких простаків стане менше у банку і інші клієнти кілька разів подумають перш ніж звертатися чи не надурять його наступного разу.
Райффайзен Банк
25 липня 2024, 11:46

Нам прикро, що у Вас склалось таке враження. Хочемо пояснити, що Райф не здійснює обмін валют по крос-курсу. Тобто, якщо Ви бажаєте обміняти долар на євро, то спочатку відбувається обмін долар — гривня, далі гривня — євро. Курс буде актуальним на момент обміну в касі відділення. Також переглядати курси валют можна на сайті Банку за посиланням: https://raiffeisen.ua/currency.
Маємо на меті проаналізувати ситуацію, а тому просимо написати в приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код, або фінансовий номер). Очікуємо на зворотній зв'язок!
З повагою та турботою,
@RaifHelp

rusgl
rusgl
25 липня 2024, 12:06
А в яких мобільних банках є кросс курс не через гривню?

Курс валют в Райффайзен Банк

Курс валют в Райффайзен Банк