Не працює зв’язок з банком і неможливо замовити валюту на тиждень наперед

Олеусій В 9 липня 2024, 10:20
Відділення за адресою: Київ, вул. Антоновича, 37/13
Замовляв валюту через чат додатку, але на тиждень наперед мені не змогли запропонувати час на три відділення у м. Київ. Підключили до чату для вирішення питань менеджера, він задав питання про варіанти дат/часу, на які я відповів і з тих пройшов день, але мені не відповідають. Коли пишу у чаті, мене ігнорують.
Дзвоню по телефону, мені IVR каже, що передзвонить але не передзвонює.
Пишу у додатку звіт про багу, мені приходить стандартний лист, що звіт не стосується додатку, і щоби я писав у чат або дзвонив по телефону.
Коло замкнулося. Як у банку Райфайзен можна отримати валюту? Що то за квест такий? Як можна було настількі складну і неклієнтоорієнтовану систему нагородити, адже у конкурентів є безліч значно простіших рішень?
Райффайзен Банк
9 липня 2024, 10:29

Нам шкода, що не змогли виправдати Ваших очікувань щодо сервісу. Ми прагнемо працювати таким чином, щоб наші Клієнти завжди залишались задоволеними та отримувати виключно позитивні емоції.

Не хотіли б залишатися осторонь та маємо бажання допомогти, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 9 липня 2024, 10:43
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 9 липня 2024, 13:27
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено.Якщо в майбутньому будуть виникати питання — звертайтесь, завжди раді допомогти.

9 липня 2024, 10:43
Корисний коментар

natashaGra
natashaGra
9 липня 2024, 12:12
Даже здесь все усложнено, пишут 3 отписки на 1 отзыв. Прямого контакта нет. Банк типа системный большой и европейский, но отношение к клиентам верх хамства и неуважения. Не удивлюсь если валюта есть, но отдают «своим»
9 липня 2024, 13:27
Корисний коментар
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.

Олеусій В
Олеусій В
9 липня 2024, 14:21
Питання вирішилося, валюту замовили. Маю надію, що не повториться.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Не працює зв’язок з банком і неможливо замовити валюту на тиждень наперед