Заблокували рахунок

Заблокували рахунок та вхід в онлайн кабінет. В мене при пожежі згорів будинок, люди допомагали грошима, як підсумок мене заблокували. допоможіть, мені треба за щось жити
Райффайзен Банк
7 липня 2024, 9:01

Перш за все вдячні за очікування відповіді.
Нам надзвичайно шкода, що Вам довелося зіткнутися з такими складними моментами. Бережіть себе та рідних, адже життя – найцінніше!

Стосовно звернення, то хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно.
Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Маємо на менті розібратись в ситуації та будемо вдячні, якщо напишете нам у приватні повідомлення свої дані (контактний номер або ідентифікаційний код), для аналізу.
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок!

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 7 липня 2024, 10:22

Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

З повагою та турботою,

З повагою та турботою,
natashaGra
natashaGra
7 липня 2024, 15:20
Банку хоть иногда бывает стыдно??? 2 ничего не значащие отписки на один отзыв , в перспективе ещё будет 3я. А потом окажется , что предоставленные бумаги не подходят, и опять по новой. Если ситуация не разрешится советуйтесь с юристом , пишите в НБУ и скорее всего вам придется подать в суд. Качество обслуживания этого «большого, системного и европейского «банка очень сомнительно