Картка АТБ від райфу

Людмила Балій 30 червня 2024, 15:25
Оформила через працівницю банку (так вона відрекомендувалися) в магазині АТБ картку. Усі папери оформила, підписи під ними поставила, картку мені видали, але ніякого повідомлення про активацію не було. В додатку, який Завантажила, також нічого неможливо зробити, бо картки, виходить, ніде нема. Сто разів себе картала, що довірилась, ще й документи дозволила сфотографувати. То була шахрайка, чи реально така картка буде зареєстрована? Чи викинути у смітник?
Райффайзен Банк
30 червня 2024, 15:35
Нам щиро приємно, що Ви обрали наш Банк, в якості обслуговуючого. Дуже прикро, що у Вас склалась така думка.
Наразі є послуга, як отримання карти в мережі магазинів АТБ, представник від Банку передає Вам пластик та коротеньку інструкцію для її активації.
Карту АТБ від Райфу можливо активувати дуже швиденько — дистанційно, після того як Ви її придбали у магазині: достатньо мати застосунок «Дія» з ID-карткою або закордонним біометричним паспортом, завантажити додаток — «MyRaif» та пройти реєстрацію, обрати Активувати картку та ввести її номер. Якщо біометричний документ відсутній активація можлива у відділенні Райфу, при наданні оригіналів документів.
Також, активація можлива на сайті Банку за посиланням:
Якщо виникнуть складнощі чи додаткові питання, прохання, написати нам у приватні повідомлення.
З повагою та турботою,
RaiffaizenAlex 30 червня 2024, 17:18
Ми не хочемо залишати Ваш відгук осторонь, а тому хочемо щиро допомогти у вирішенні питання. Звернення взято в роботу менеджера з питань клієнтського сервісу, який прокомунікує з Вами.
RaiffaizenAlex 1 липня 2024, 16:21
Вітаємо.
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено. Якщо в майбутньому знадобиться допомога — звертайтесь, завжди раді допомогти.

30 червня 2024, 17:18
1 липня 2024, 16:21
Вітаємо.
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.

1 липня 2024, 21:07
«Сто разів себе картала, що довірилась…»

Возле всех кассовых узлов в АТБ лежат упаковки с ко-брендовыми
картами — Монобанка, Райфа и А-банка.
Покупаете карту нужного банка за 50грн и не паритесь ни с подписанием
бумажных договоров ни с фотографированием паспортных документов.

Вскрываете упаковку, скачиваете приложение и по инструкции активируете карту
самостоятельно и не выходя из дома…