Різниця в обслуговуванні у відділенні і по гарячій лінії

G89727q 27 червня 2024, 11:55
Прийшлося декілька разів звертатися на гарячу лінію, спеціалісти- ніякі. Одна проблема взагалі ввела їх в ступор, іншу виконали не з першого разу. Але у відділенні у місті Шостка як завжди дівчата професіонали. Допомогли розібратися з новим застосунком від банку, хоча до цього на гарячій лінії мене запевнили, що ця проблема поки не вирішується. За ввічливість не пишу, бо це зараз у всіх банках. Але і пропонують нові послуги ненавʼязливо, і обслуговують професіонально і просто приємні дівчата.
Райффайзен Банк
27 червня 2024, 11:59

Вдячні Вам за зворотній зв'язок.
Ми цінуємо кожного клієнта та намагаємось створити найкомфортніші умови для обслуговування не тільки у відділенні, а й дистанційними каналами зв'язку. У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.
Дуже хочемо розібратися у питанні детально та провести аналіз ситуації, а тому просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код або номер телефону з якого до нас звертались.
Очікуємо.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Різниця в обслуговуванні у відділенні і по гарячій лінії