Ганьба! Банку якому я дійсно довіряла! Блокують рахунки

Olga23713 22 червня 2024, 2:57
Користувалась послугами банку більше ніж 10 років, нічого не передвіщало біди. Ніколи не було ніяких боргів чи чогось іншого. Але мій рахунок було заблоковано через «відмивання коштів «. Шок! Завжди отримувала переказ від свого чоловіка на дитину, про що інформувала банк, надавала інформацію від кого був «Свіфт «або інший переказ, підтвердження даних було вчасно. Наразі я не працюю, виховую дитину та доглядаю старого батька, це були єдині кошти на які ми розраховували.
Коли я отримала листа зі звинуваченнями, я надіслала листа, що все можу підтвердити та надіслати документи про надходження коштів. На що мені нічого не відповіли тільки написали «Рішення банку незмінно «, і кошти можемо перерахувати на інший рахунок! На жаль в мене ніколи не було іншого рахунку, тому що вважала цій банк найкращим. Нажаль дуже помилялась.
Гадаю що регістрація мого міста проживання вам не сподобалось, Запорізька область.
Дуже велике розчарування!
Райффайзен Банк
22 червня 2024, 8:54
Вітаємо.

Перш за все, вдячні за очікування відповіді. Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження.

Хочемо пояснити, що банк не блокує рахунки безпідставно. Райф — великий системний європейський банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Не хотіли б залишатися осторонь та маємо бажання допомогти, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

23 червня 2024, 12:57
Чтоб там представитель не копировал и не вставлял , а именно райф и ещё пара банков по отзывам занимаются именно блокировками просто так. И это просто так уже мягко говоря становится подозрительным. Скорее всего следующим этапом после таких блокировок будет признание банка неплатежеспособным и его выведение с рынка
Olga23713
Olga23713
23 червня 2024, 13:43
Вдвойне обидно то , что всё это происходит во время войны , было бы это в мирное время ещё ладно . Получается что ты абсолютно не защищён , в любое время тебя могут оклеветать и выкинуть как ненужную вещь . Хотя все эти годы к банку не было претензий, всегда была с ними на связи и то что они просили я выполняла . Очень разочарована.
AV3010
AV3010
23 червня 2024, 18:42
Такая же ситуация, више уже изложил . Походу и мне придёт аналогичный ответ с шаражки ,о том что банк прав , что лишил всех средст на существование. Говорили же конченые, но не послушал людей .
26 червня 2024, 12:13
Обращайтесь к юристу (адвокату) , по другому вряд-ли чего-то добьётесь с банками. В другом банке , после того как клиент переслал заявление в суд, счета разблокировали и дали вывести деньги
Валерка Котовский
Валерка Котовский
27 червня 2024, 11:18
Добрый день) если ваш перевод не превысил лимит порогови фин операции ст 20 закону пвк\фт 400 т грн за операцию то банк должен иметь пидозру щодо якои он обязан предоставить доказы что данный перевод связан с легализацией или отмыванием или ещё хуже с терроризмом банки ничего не делают зато всюды пихают закон пвк\фт

46) підозра — припущення, що ґрунтується на результатах аналізу наявної інформації та може свідчити про те, що фінансова операція або її учасники, їх діяльність чи походження активів пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та/або фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення, або із вчиненням іншого кримінального правопорушення або діяння, за яке передбачені міжнародні санкції;

Так же у себя в блоге тут опубликовал 2 статьи как подать иск на банк через электронный суд, нет смысла тратить нервы на болтовню, если банк не подавал запросы в держ финмон по поводу блокировки вашего счёта он уже нарушил закон, а так же сгидно ст 23 закону пвк\фт он может блокать счёт д 2х раб дней при это обязан написать НБУ который может решить продолжить блок до 7ми раб дней.
Банк ничего не делал:? ничего не предоставил:? просто блокнул:? уже нарушил закон.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Ганьба! Банку якому я дійсно довіряла! Блокують рахунки