Прихована комісія 1.2% при переказі валюти між рахунками родичів

hex 17 червня 2024, 13:02
Сьогодні зробили переказ (подарунок) валюти на рахунок родича. Райф рекламує це як безкоштовний переказ грошей між близькими людьми

Робили схожий невеликий переказ декілька місяців тому, комісії не було. Сьогодні зробили знов — списали комісію 1.2% «за зарахування на рахунок»

Це сміх. Ви якщо рекламуєте це, як безкоштовний переказ, а потім «граєте в наперстки» з «ну, а зарахування тепер буде коштувати 1.2%» — то вже не обманюйте та кажіть, що переказ між родичами випадково став коштувати гроші

Ви навіть не анонсували ці зміни. Ніхто і нічого не повідомив.

Це дуже сумно і не людяно.
Райффайзен Банк
17 червня 2024, 13:09

Дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш банк. Хочемо зауважити, що всі списання коштів з рахунків здійснюються згідно умов тарифу, з якими Ви можете ознайомитись на нашому офіційному сайті за посиланням: https://raiffeisen.ua/storage/files/tariff-250324.pdf.
Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Очікуємо на зворотній зв’язок.

Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 17 червня 2024, 14:15
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати.

Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 18 червня 2024, 11:34
Вітаємо!
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено. Якщо в майбутньому знадобиться допомога — звертайтесь, завжди раді допомогти.

З повагою та турботою,

17 червня 2024, 13:12
Ну от ви мені і напишіть в особисті, я деталі залишив. А про ваші тарифи — це все «наперстки». Я вам пояснив, що

1. Ви брешете про безкоштовність переказів (подарунків) родичам, якщо списуєте 1.2%
2. Раніше ви не списували ці 1.2%
3. Якщо ви почали списувати 1.2% - то анонсуйте та попередьте вашіх клієнтів
17 червня 2024, 14:15
Корисний коментар

17 червня 2024, 15:44

18 червня 2024, 11:34
Корисний коментар
Вітаємо!
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.

З повагою та турботою,
21 червня 2024, 10:41
Хотів подякувати за аналіз цієї скарги. Питання було повністю вирішено, надзвичайно вдячний за турботу та персоналізоване ставлення.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Прихована комісія 1.2% при переказі валюти між рахунками родичів