Розблокування картки віддалено

Margarita73 16 лютого 2024, 7:45
Звернулись з проблемою дистанційно.
Були вражені чуйністю та людяним ставленням оператора. Отримали повну консультацію, призначили час для відеоідентифікації. Кілька спеціалістів дружною командою і через Меседжер, і черрез Вайбер, і в Zoom здійснювали супровід до, під час та після всієї процедури. Попри усі cкладнощі зі зв’язком, світлом, VPN, дівчата вболівали та підтримували, як рідні. Все отрималось! Літня людина зможе отримувати свої кошти, зможе протриматись тут ще! Але, мабуть, не менш важливим є і те, що співробітники Авалю в такий важкий для нас час підтримали і словом і ділом, не дали відчути себе кинутими.
Величезна подяка команді справжніх професіоналів!
Ви — кращі!
Сподіваємось, що скоро настане час, коли кожен клієнт зможе особисто відвідати найближче відділення банку та посміхнутися у відповідь чарівним співробітникам! Бережіть себе і нас!
Райффайзен Банк
16 лютого 2024, 9:00
Добрий ранок!

Нам надзвичайно приємно отримати такий відгук, вся команда Райфу щиро радіє та дуже тішимось, що змогли подарувати такі позитивні емоції.

Дякуємо за вибір Райфу та обіцяємо, що будемо і надалі намагатися відповідати всім Вашим очікуванням.

Вболіваємо за наших сміливих клієнтів, терпіння та сил. Молимось і віримо в наших воїнів та сподіваємось, що вже скоро всі відділення Райфу запрацюють як і раніше.

З повагою та турботою,
@RaifHelp