Закрытие счёта

Barsikk 14 лютого 2024, 12:34
Добрый день.
Написал в чате банка 09.02.24 г. о закрытие счетов в дол. и евро и дал реквизиты др. банка, что бы вы перечислили на него валюту. До сих пор вы не закрыли счета и не перекинули мои средства.
Когда банк сделает данные перечисления?
Райффайзен Банк
14 лютого 2024, 12:41
Вітаємо!

Розуміємо Ваше бажання закрити рахунки та отримати кошти в найкоротший час. Хочемо зауважити, що термін закриття відбувається зазвичай до 5 робочих днів, проте бувають випадки, що дана процедура може зайняти трішки більше часу. Після виконання запиту Ви отримаєте повідомлення у Viber.
Ми дуже хочемо допомогти розібратися у питанні, тому просимо написати нам у приватні повідомлення з вказанням даних ( ідентифікаційного номеру або контактного телефону).
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 16 лютого 2024, 17:39
Вітаємо!
На поточний момент маємо інформацію, що питання успішно вирішено. Ми дякуємо за можливість проаналізувати звернення .

Barsikk
Barsikk
14 лютого 2024, 15:05
Ответил Вам в личку.
16 лютого 2024, 17:39
Корисний коментар
12 червня 2024, 16:18
Добрый день. Произошла следующая ситуация, решили мы помочь брату и мужикам с фронта с Донецкого направления собрать денег и отправить сигареты,покушать и средства личной гигиены. Но банк прислал смс уведомление что карты мои заблокированы обратитесь в отделение банка для предоставления документов… Люди с разных городов кто сколько мог скинул денег , я должен по требованию банка искать людей которые перевели 200 грн и ТД… Боже какая глупость,в суме вышло 17 тысяч заблокированных… Решили мы что с таким банком отношения лучше разрывать,я написал в отделение банка заяву на закрытие счета ,прошло уже 12 дней ,меня каждый день операторы кормят тем что (мы уточним информацию и свяжемся с вами в течение часа) чтобы вы понимали не разу никто со мной не связался… Вы , можете ждать по 12 дней ,а пацаны на фронте не могут !! На почту пришло письмо что банк разрывает со мной отношения,а денег до сих пор нет.Сколько это будет продолжаться? Сколько ещё ждать когда вы вернёте деньги???
12 червня 2024, 17:47

Нам дуже прикро, що Ви отримали негативні емоції від співпраці з нашим Банком. Маємо зазначити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Хочемо додати, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Для більш детального аналізу ситуації просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код.

12 червня 2024, 17:55
Я отправил в личные сообщения индификационый номер