Що з індивідуальним банківським сейфом?

Олексій Андрійчук 17 грудня 2023, 20:28
Відділення за адресою: Херсон, пр-т Ушакова, 53
29.11.2021 року арендували у відділенні Райффайзен Банку за адресою м. Херсон, пр-т Ушакова, 53 індивідуальний банківський сейф. Під час повномаштабного вторгення країни-агресора неодноразово дзвонили до банковських співробітників у Херсон та Київ, де нам повідомили, що дія угоди автоматично подовжується, інформацією щодо нашого сейфу не володіють. До теперешнього часу жодного дзвінка від банку не отримали, відділення працює. Дайте нарешті правдиву відповідь, що з нашими заощадженнями у сейфі. Чекаю номер прямого телефону співробітника відділення, або інший спосіб отримання інформації.
Райффайзен Банк
18 грудня 2023, 9:05

В першу чергу, ми дякуємо за очікування відповіді. Хочемо пояснити, що з нашим кожним орендарем сейфів Базового відділення м. Херсон проводилась комунікація у телефонному режимі та була надана інформація про можливість отримання вмісту сейфів і подальшого закриття договору оренди. На жаль, ми змушені, поки що, припинити надання цієї послуги у м. Херсон до покращення безпекової ситуації.

З радістю допоможемо вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 10 січня 2024, 12:10

Дякуємо за очікування та терпіння. Отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що питання було вирішено. Дякуємо за сигнал, Ваші відгуки допомагають нам покращувати сервіс та роботу в цілому. Якщо будуть виникати питання в майбутньому звертайтесь, завжди раді допомогти.

З повагою та турботою,

Pumbovik
Pumbovik
17 грудня 2023, 22:32
Надо было ехать забирать то что ложили туда или вскрывать принудительно самому, то что когда был оккупирован донбасс, бандиты приезжали и потрошили все ячейки. То что банковские сотрудники при военном пололожении смываются и бросают отделения
SergeyNina
SergeyNina
17 грудня 2023, 23:55
У меня друзья так и сделали рискуя жизнью. В Мариуполе в банке названия не имею права сказать каком просто в первый день войны друзья забрали все с ячеек просто раскрывая их силой. Кто не успел сразу лишился всего. Таковы реалии. Это война. Да, бандиты имели гидравлические ножницы и вскрыть что угодно ими не проблема
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex