Отвратительный уровень безопасности и сервис

leond2209 16 грудня 2023, 11:43
Ночью с карты был списан весь баланс (2,500 грн) на что банк формально отписал, мол — «установите лимитик и в будущем подобного более не повторится)».
Ни попытки подать на charge back, ни видшкодувать своими грошами…

Кстати, возможно, это ещё и их косяк (взлом базы), так как не припомню, чтобы вводил данные карты на «левых» сайтах.
Райффайзен Банк
16 грудня 2023, 11:48

Будемо за Вами відвертими, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми невпинно працюємо над захистом даних та завжди гарантуємо нашим Клієнтам повну безпеку, попереджуємо про шахраїв на всіх офіційних сторінках Банку, в банкоматах, мобільному додатку. Райф — завжди гарантує збереження коштів, проте і сам власник карти також має дбати про безпеку: не передавати дані карти шахраям, не вносити дані карти на не захищеному сайті, перевірити чи підключено карту до послуги 3D Secure (послуга, яка формує ОТП-пароль у вигляді смс при проведенні платежу).

Ми завжди готові розглянути ситуацію в індивідуальному порядку та спробувати допомогти, а тому просимо надати в особисті повідомлення Ваші дані (номер телефону/ ідентифікаційний код) для аналізу.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 16 грудня 2023, 12:13
Дякуємо за можливість проаналізувати ситуацію. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати.

З повагою та турботою,

natashaGra
natashaGra
17 грудня 2023, 11:55
Стандартная отписка этого банка

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Отвратительный уровень безопасности и сервис