Лохотрон

andrewgrin 13 грудня 2023, 11:51
Центральное отделение Райфа в Ивано-Франковске на Независимости, Мельник Диана.

Пришел обновить данные. Спросил продают ли новый доллар. Сказали что новый доллар продают только при покупке страховки за 240,00 грн.

Кому война, а кому мать родная.
Райффайзен Банк
13 грудня 2023, 12:00
Відверто зізнаємось, що дуже неочікувано для нас отримати такий відгук. Нам щиро шкода, що у Вас склалась така думка про роботу Райфу.
Запевняємо, у нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.
Також, хочемо пояснити, що продаж іноземної валюти є можливим у касі будь-якого відділення, але лише у межах купленої.
Для купівлі валюти достатньо завітати у зручне відділення Райфу для уточнення її наявності в порядку живої черги.
Дуже хочемо розібратися у ситуації, просимо додатково написати нам у приватні повідомлення, з детальним описом ситуації, датою візиту та із вказанням даних (ідентифікаційного коду чи контактного номеру).
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 13 грудня 2023, 13:58
Вітаємо !
Ми вдячні за можливість провести перевірку за Вашим запитом. Маємо інформацію, що з Вами успішно провів комунікацію наш спеціаліст у телефонному режимі.
Ми цінуємо, що Ви залишились небайдужими та надали фідбек, адже подібні запити допомагають нам удосконалюватися та не допускати подібних ситуацій надалі.
Будемо завжди раді бачити Вас у відділеннях Райфу.
З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
13 грудня 2023, 13:58
Корисний коментар
Вітаємо !
Будемо завжди раді бачити Вас у відділеннях Райфу.
З повагою та турботою,
OkeyDoki
OkeyDoki
19 грудня 2023, 15:09
Ну так во время войны плани по всему никто не отменял. все хотят кушать)
Pravda100
Pravda100
27 грудня 2023, 13:06
Такий комент міг залишити тільки співробітник цього недобанку, безпринципний брехун, який взагалі не знає що таке совість. Ганьба