Блокування рахунків людині без пояснення причини

Ганна Єліневська 21 листопада 2023, 18:19
Щойно дізналася, що моїй сестрі заблокували рахунки. Без пояснення причини. Можливо, це пов’язано з тим, що вона має громадянство расєї.але прожила в Україні вже більше 10 років, має/ мала посвідку на проживання, тобто мала всі права громадянина України! Банк порушив ст. 21,22,24,26,41 Конституції України. Військовий стан- не відмазка. Такі дії- хуже кацапських!
Райффайзен Банк
21 листопада 2023, 18:22

Ми розуміємо, що блокування рахунків було неочікуваним для Вашої сестри та вона розраховувала на кошти. Зараз досить складний час та кожна копійка на вагу золота. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Згідно п. 15 ПП НБУ №18 від 24.02.2022р Банк припинив ділові відносини з Клієнтами-резидентами російської федерації/республіки білорусь та зупинив здійснення видаткових операцій за рахунками.
Ми б хотіли проаналізувати ситуацію та надати пояснення Вашій сестрі. Тому просимо надати її дані в особисті (контактний номер, або ідентифікаційний код).

З повагою та турботою,
@RaifHelp

21 листопада 2023, 18:31
«Такие действия- хуже кацапских!»

а ваша сестра — гражданка России. Вы ее тоже «кацапкой» называете?
21 листопада 2023, 18:51
Вона громадянка кацапії, але по батькам- українка! Так сталося, що попала у кацапію. Є кацапи, а є люди. Вона- людина!
21 листопада 2023, 19:09
«Вона громадянка кацапії, але по батькам- українка!»

Може по батькам і українка, а от по своїм діям — кацапка.

За 10 років так і не спромоглася подати документи
на отримання громадянства — оце так людина!!!
21 листопада 2023, 19:37
Ще поясню. Вона намагалася, але той підрозділ міграційної служби вже тоді не сприймав громадянки іншої країни. А вона емоційна. Не всяка людина може вирішити деякі питання! Розплакалась- пішла. Посвідка є і добре. Людина має бути людиною!
potoybychne
potoybychne
21 листопада 2023, 19:23
Цікаве у вас формування. Як же так «сталося», що вона «попала в кацапію»? Намагалась на двох стільцях одним задом всидіти, але дали копняка з обох?
21 листопада 2023, 19:34
У вас розум тільки в такому напрямку працює? Можу пояснити: її батько військовий. На той час савєцкая власть направляла служити по всьому есесесер. Звісно, сім'я за ним. Вона народилася там, відповідно і громадянство. З’явилась можливість переїхати- переїхали. Але ж українців теж вистачає довб…ів. Якщо громадянин расєї, все- загроза. Доречі, у мене теж стоїть у свідоцтві про народження- расєянка, тому що батько родом був з Хабаровського краю.хоча я народилася, виросла і живу в Україні. А якщо міркувати, як ви, то чим ми краще кацапів? Якщо розумієте, про що я)
21 листопада 2023, 19:46
«Она гражданка кацапии, но по родителям — УКРАИНКА! «

Очень интересное разделение. А вы в курсе, что почти 20 % населения Украины — русские по национальности? А тех у кого хотя бы один из родителей по национальности русский — чуть меньше 40%.

Вы их тоже в «кацапы» запишите?
21 листопада 2023, 19:58
Рускіх взагалі не існує. Є громадяни расєї, є громадяни України. Якщо людина поводиться, як пі…с, то це кацап.
І взагалі, поняття національность пора прибрати. Є громадянство, є громадяни держав…
Вона мала отримати громадянство, все було готово… але в Україні, нажаль, під… сів вистачає.
21 листопада 2023, 20:17
То есть вы свою сестру записали в «пі…аси і кацапы» потому, что она гражданка расєї?
21 листопада 2023, 23:20
Якби я вважала її пі…кою або кацапкою, я б не намагалася їй допомогти. Так сталося, що вона стала громадянкою расєї і це пєчаль.
22 листопада 2023, 8:36
Вот бы и помогли ей за 10 лет оформить гражданство Украины,
а толку теперь делать вид, что оказываете ей помощь…

За окном российская агрессия против Украины длиться уже
более полутора лет и украинские банки вправе отказывать
гражданам россии в обслуживании
, особенно если они не
служат в ВСУ, а всего-лишь находятся на территории Украины
и тем более не в качестве беженцев.

Русская поговорка гласит:
«Поздно пить боржоми, когда почки отказали».
22 листопада 2023, 11:32
Взагалі то , посвідка на проживання дорівнює громадянству! Тому банк не мав права, ніякого, робити те, що зробив. Вона теж допомагала коштами ЗСУ, потрапила під обстріли. ледь виїхала з містечка.колону перед ними розху…ли. Ви міркуєте, як кацап. От вам і різниця: що таке кацап і що таке людина.
22 листопада 2023, 15:15
«посвідка на проживання дорівнює громадянству!»

Пусть подаст в украинский суд на украинский банк…

За 10 лет проживания в Украине не оформить
гражданство — значит украинский паспорт
вашей сестре и даром был не нужен…

Донатят на ВСУ не только жители Украины.
Да и под обстрелы попадают по территориальному
принципу, а не по наличию или отсутствию гражданства.
22 листопада 2023, 5:26
«Есть кацапы, а есть люди.»

Вот вы , как раз, кацапка. Раз оскорбляете людей по национальному признаку, но при у этом у самой же сестра российского гражданства.

Противны, мля, эти двойные стандарты
22 листопада 2023, 11:39
Я нікого не ображаю. Я констатую факти. Кацапами вважаю, у даному випадку, ту мразоту, расєянців, які не мають понять: влізли в іншу мирну країну, творять бєспрєдєл. А не тих людей, які жили собі мирно в Україні, а їх тупо вижили, бо мають формально громадянство расєї. От ті українці, що таким займаються, хуже кацапів.
23 листопада 2023, 23:04
Банк ничего не может сделать. Это требования нбу. Обидно вообще то. Знаю людей из России которые по политическим мотивам уехали из России ещё 10 лет назад и сейчас в Украине и не имеют права на банковское обслуживание. Ещё хуже что сейчас есть случаи отказа в обслуживании тем кто имеет укр паспорт и всю жизнь отдал Украине, но родился и получил образование в России и в 1970—1980х просто был направлен в Украину
24 листопада 2023, 8:23
SergeyNina
«Знаю людей из России которые по политическим мотивам
уехали из России ещё 10 лет назад и сейчас в Украине
и не имеют права на банковское обслуживание»

Можете открыть свой банк и предоставить всем гражданам россии
а также их поклонникам льготное обслуживание — уверен, что отбоя
от клиентов не будет, ведь на лето 2023 согласно опросам общественного
мнения 1,6% жителей Украины хотят видеть Украину в составе россии.

К сведению…
Граждане россии, переездающие в Евросоюз почему-то
просто жаждут получить местное гражданство и даже инвестируют
миллионы евро в европейскую недвижимость, лишь бы быстрее
получить на руки заветный паспорт гражданина страны, входящей в Евросоюз.

А вот к Украине у граждан россии противоположное отношение — живут
в Украине десятками лет, но получать украинское гражданство почему-то
не горят желанием…
Pumbovik
Pumbovik
24 листопада 2023, 9:35
Сейчас с паспортом рф вообще лучше не появляться в Украине, очень он токсичный. Кто покинул рф по политическим мотивам вообще сразу сжигают свой паспорт и обрывают концы с страной, а если 10 лет его берегли, значит есть планы туда вернуться. Среди них масса агентов фсб, которые расшатывают обстановку в стране

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Блокування рахунків людині без пояснення причини