Финансовий моніторинг

Микола Вишневський 17 листопада 2023, 6:20
Клиент банка более 10 лет. Столкнулся с фин мониторингом банка Райфайзен: 1. Без причин заблокировали счет-зарпланый, причины до сих пор не озвучено. 2. Такой сложный вопрос, а коммуникация с специалистом банка только через электронную почту. 3. Нет четкой процедуры прохождения мониторинга. 4. Подтвердить прибыль без проблем, а вот зачем подтверждать расходы не понятно. 5. Почему я должен давать комментарии про деятельность 3х лиц? И самое главное мониторинг можно и нужно проводить, но при этом не отдавать заработную плату это вообще законно???
Райффайзен Банк
17 листопада 2023, 8:59
Дякуємо за очікування на відповідь.
Нам прикро, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми з розумінням відносимось до Вашого відгуку та завжди готові допомогти. Запевняємо, що Клієнт – найголовніша людина Банку і зі свого боку ми докладаємо максимальних зусиль для оперативного вирішення питання.
Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів. Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі, може надійти запит, щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження коштів.
Якщо документи не надано своєчасно, або надано не в повному обсязі рахунок блокується.
Ми дуже хочемо розібратися у питанні. Просимо, будь ласка, написати нам у приватні повідомлення із вказанням даних ( контактного номеру чи ідентифікаційного коду).
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 17 листопада 2023, 9:35
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати. Дякуємо.
З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
17 листопада 2023, 9:35
Корисний коментар
З повагою та турботою,
17 листопада 2023, 10:44
Блокировать зарплатные карты — это банковский беспредел, даже под прикрытием финансового мониторинга. Такими действиями банк прямо нарушает требования части 1 ст. 25 Закона Украины «Об оплате труда»: «Стаття 25. Заборона обмежень працівника вільно розпоряджатися своєю заробітною платою Забороняється будь-яким способом обмежувати працівника вільно розпоряджатися своєю заробітною платою, крім випадків, передбачених законодавством.». Финансовый мониторинг к таким случаям не относится. Банк в случае с финансовым мониторингом лишь имеет право прекратить договорные отношения и обязан вернуть деньги.
17 листопада 2023, 11:15
Мониторинг можно было пройти до блокирования счета, но банк на такую операцию дал 2 дня, а на рассмотрение документов берет 3, и уже 20 дней не можем прийти к результату. Так же ваши менеджеры кол центру- перебивают, оговариваются общими фразами, конкретных решений не предлагают. Доказать свои доходы без проблем, а расходы-задача, почему я должен давать подтверждение оплаты налогов 3х лиц. Европейский банк, а исполнение савдеповское. Еще раз настаиваю пройти мониторинг можно было организовать до блокировки счета
SergeyNina
SergeyNina
17 листопада 2023, 23:49
Это глупость полная и беспредел. Это зарплатная карта, если клиент не нарушал правила и не юзал крипту и прочее запрещённое то это полный беспредел и при чем опасный ведь многие сейчас живут от зарплаты до зарплаты
natashaGra
natashaGra
18 листопада 2023, 15:29
Пишите в НБУ жалобу, наверное только так от райфа можно чего-то добится
20 листопада 2023, 8:11
Скарга в НБУ написано, але вони на стороні банка, моніпулють законом — протидія корупції та фінансування терористів, я працюю офіційно з 2007 року, а мене перевіряють по цій постанові НБУ. P. S. Банк вважає мої гроші не зарплатою, кажуть що зарплатнею ці гроші були коли роботодавець перераховував їх на мій рахунок, а на рахунку вони вже стали моїми коштами, але банк по договору зарплатного проекту є посередником між мною та роботодавцем і тому буду звертатись в суд по результату моніторінга, таку процедуру відповіли в НБУ
khvorost
khvorost
20 листопада 2023, 10:46
Мабуть відповідь з НБУ підписала пані Лобайчук ?
20 листопада 2023, 11:28
До суда напишите также жалобу на действия банка (грубое нарушение части 1 ст. 25 Закона Украины «Об оплате труда») в Державну службу України з питань праці: https://dsp.gov.ua/, которая осуществляет государственный контроль за соблюдением законодавства о труде. Возможно будет более эффективна, чем жалоба в НБУ.