Ідіоти у тех підтримці

Mykola0041 13 листопада 2023, 17:28
Кожен тиждень приходиться телефонувати, щоб збільшити ліміт на зняття готівки із закордону. Без цього ніяк, бо система виставляє свій ліміт, який відрізняється від ліміту НБУ. Це лише півбіди, бо не з першого разу співробітники тех підтримки це можуть зробити. Приходиться витрачати час на перший дзвінок, потім час на чергу до банкомату, щоб зрозуміти, що Наталія не вміє виставляти ліміти, потім час на ще один дзвінок і на повторне очікування черги до банкомату. Якщо повезе, то втретє телефонувати не знадобиться. Це найгірше тех обслуговування з усіх банків, в яких я мав відкриті рахунки. І це сама елементарна операція. Можете тільки уявити як вони будуть тупити, якщо ви не дай Боже захочете зробити якийсь депозит, наприклад, або щось складніше. Краще не звʼязуйтесь з цим банком і економте власний час і нерви
Райффайзен Банк
13 листопада 2023, 17:36
Вітаємо!
Нам прикро, що Ви опинились у такій ситуації. У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.
Ліміт на зняття готівки з гривневого рахунку за межами України складає — 12 500 UAH на тиждень (з пн. по нд.) це регламентується Постановою Правління НБУ.
Також, хочемо зазначити, що для економії часу Ви завжди можете написати в «Чат» Райффайзен Онлайн для вирішення питання, наші оператори із задоволенням допоможуть.
Ми не хочемо залишати відгук осторонь та бажаємо проаналізувати звернення, будемо щиро вдячні, якщо Ви напишете нам у приватні повідомлення із вказанням (контактного номеру чи ідентифікаційного коду та датою дзвінка).
Чекаємо на зворотній зв'язок.
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 21 листопада 2023, 13:03

Ми дякуємо за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали зворотній зв’язок від менеджера з клієнтського сервісу, що з Вами було питання вирішено в телефонному режимі. Також було взято до уваги Ваше звернення для уникнення подібних випадків у майбутньому. Якщо у Вас будуть виникати питання — звертайтесь, будемо раді допомогти.

З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex