Блокування картки

Natalia11111 9 листопада 2023, 0:33
Маю ФОП і для економії перераховувала кошти зі своїх карток Моно і Абанку, де відкриті рахунки ФОП, на свою ж карту Райф, щоб розраховуватися з контрагентами, так як цей банк не має комісії та обмежень за перекази на IBAN.
Через деякий час прийшло повідомлення на Вайбер про припинення співпраці з запитом на купу документів. Всі доказові документи були надані на електронну пошту raif.help@raiffeisen.ua, а саме:
•Письмове пояснення
•Декларація
•Квитанції про сплату ЄП
•Виписка з ФОП рахунку Моно
•Виписка з ФОП рахунку А-Банку
•Виписка по касі
•Виписка з Електронного кабінету платника податків
Вчора отримала відповідь від Inna KOZLENKO про відмову у поновлені ділових відносин. Буду звертатися зі скаргою до НБУ.
Нікому не раджу користуватися цім банком, тим паче відкривати рахунок ФОП, адже в будь який момент ваш бізнес можуть паралізувати блокуванням рахунку і ніякі підтвердження походження коштів та законності діяльності не допоможуть.
Райффайзен Банк
9 листопада 2023, 9:09

В першу чергу дякуємо за очікування відповіді! Нам надзвичайно прикро, що склалась така неприємна ситуація, тим паче вплинула на Ваші плани. Хочемо пояснити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.

Ми б хотіли проаналізувати ситуацію та допомогти у її вирішенні. Тому просимо надати в особисті повідомлення Ваш фінансовий номер, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 10 листопада 2023, 15:19
Вітаємо!
Наталіє, ми вдячні за те, що Ви надали можливість нам проаналізувати звернення. Маємо інформацію, що наш менеджер з питань клієнтського сервісу провів комунікацію з Вами у телефонному режимі, та було надано повне пояснення.
Хочемо додати, відповідно до ПРАВИЛ БАНКІВСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ В АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК» — забороняється використовувати рахунки для проведення операцій, пов’язаних зі здійсненням підприємницької діяльності.
Запевняємо, що ми завжди готові допомогти та надати консультацію, у разі додаткових питань.
З повагою та турботою,

khvorost
khvorost
9 листопада 2023, 8:17
Я взагалі не розумію кліентів , які на другий рік війни підтримують спонсора війскової агресії (RBI).
9 листопада 2023, 17:23
В особистих повідомленнях цей банк збрехав, що бачите, вони бідненькі, додзвонитися до мене не можуть! Обмежень на телефоні немає, жодних дзвінків!
Мало того, що блокують рахунки попри подачу всіх документів і доказів про походження коштів, то ще й брешуть!
Ніколи не відкривайте рахунки в Райффайзен! Некомпетентність та брехня тотальна!
leska
leska
10 листопада 2023, 12:12
Так да, у нас такая же ситуация. Украли деньги, и просто их не отдают
10 листопада 2023, 14:25
Цей банк — сором банківської системи України, также враження що співробітників набрали з вулиці з бекграудом і рівнем компетенції нижче нуля.

Нікому не раджу цю канторку!!!
10 листопада 2023, 14:30
Зекономили називається.

У мене заблокували картку з 500 грн останніми на рахунку.
Такого треша з блокуванням, немає навіть у моно чи в приваті.
10 листопада 2023, 15:19
Нарешті мала розмову зі співробітницею банку і виявилося, що Райффайзен Н Е ПРАЦЮЄ згідно законів УКРАЇНИ! Шановні підприємці! Ні в якому разі НЕ ВІДКРИВАЙТЕ рахунки ФОП в цьому банку, тому що якщо ви перерахуєте гроші з власного рахунку ФОП на власну карту фізичної особи і оплатите контрагентам (постачальникам) за товар чи послугу (щоби не витрачати час та кошти на щоквартальну подачу звітності 4ДФ) вас ЗАБЛОКУЮТЬ. Хоча по податковому законодавству України ФОПу не заборонено здійснювати оплати постачальникам з карти фізособи. Ні в одному банку не заборонено витрачати дохід від ФОП, за який сплачено податки, на власний розсуд. Забороняється тільки отримувати оплати від клієнтів на карту фізособи, тільки на рахунок ФОП. Але цей банк не працює по законодавству України, він працює на країну @гресор@, платить там податки та допомагає вбив@ти українців! Будьте обережні, бережіть свої нерви та гроші і відкривайте рахунки в українських банках, які працюють згідно законодавства України, а не як заманеться спонсорам тep0pизмy.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
10 листопада 2023, 15:19
Корисний коментар
Вітаємо!
З повагою та турботою,
10 листопада 2023, 15:43
По законодавству України забороняється отримувати дохід на карту фізособи! Але ніяким чином НЕ заборонено витрачати власні кошти на власний розсуд, навіть для проведення підприємницької діяльності.
ФОП в Україні маю право здійснювати оплати постачальникам з карти фізособи. Саме через це ви і заблокували мою карту, хоча ваші дії суперечать законодавству. Підприємці мають знати!
В українських банках для розблокування рахунку достатньо виписки з податкової про відкриття ФОП, вони не влаштовують цирк з перевіркою купи документів для того, щоб у підсумку все одно заблокувати рахунок. Сором вам!