Банк принижує клієнтів своїм ставленням

OlegMin 8 листопада 2023, 13:59
Нажаль, я є клієнтом цього банку через зарплатний проєкт організації.
Телефонує сьогодні оператор «Доброго дня, ми перевіряємо клієнтів на приналежність до держави агресора… Я маю Вам задати кілька питань» Питання на кшталт «Чи маєте Ви активи, цінні папери в державі агресорі, чи маєте ви зв’язки «… Райфайзен, Ви там що, з дуба впали? Покажіть ту Постанову НБУ, де сказано, що Ви маєте телефонувати клієнтам і ставити такі тупі принизливі питання, а Ваші клієнти мають себе відчути на допиті? Як взагалі це анкетування, де людина може сказати все, що в голову прийде може називатись перевіркою? Ви принижуєте клієнтів, щоб тупо поставити якусь «галочку» десь. Чому взагалі людина зобов’язані на них відповідати, бо Вам так придумалось? Жоден інший банк таким не займається!
Чисто з принципу і почуття гідності відмовилась відповідати і надалі, якщо не вийде від'єднатись від зарплатного проєкту — буду з Вашим банком в простому форматі «ЗП отримала — в інший банк перевела» — краще платити тисячі комісій, ніж терпіти таке ставлення і давати Вашому банку свої гроші у розпорядження!

Себе краще перевірте — в реєстрі спонсорів війни Ваш банк! А потім чіпляйтесь до клієнтів! Хто Ви, щоб вести себе як слідчі і допити людям влаштовувати!
Райффайзен Банк
8 листопада 2023, 14:08
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження про наш банк. Хочемо зауважити, що згідно постанови Правління НБУ від 16 березня 2023 року № 26 «Про розкриття інформації щодо зв'язків клієнтів із державою, що здійснює збройну агресію проти України» Банк має під час своєї діяльності виявляти та документувати інформацію про зв'язки клієнтів та їх контрагентів із державою, що здійснює збройну агресію проти України.

Ми, як і будь-який український Банк має неухильно дотримуватися норм чинного законодавства і підпорядковуватися постановам Національного Банку України.

Райффайзен Банк Україна це український банк, який дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні. Банк припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське та білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

8 листопада 2023, 14:16
Я тільки «за», щоб виявляти зв’язки з агресором і карати це. Але до чого тут це принизливе опитування? Воно не має нічого спільного зі словом «перевірка»
Чи можливо, той, хто це придумав, справді вважає, що якщо серед Ваших клієнтів є ті, що мають такі зв’язки, скажуть про це Вашому оператору???))) Ви лише принижуєте нормальних людей. Може Вашому банкові, не зрозуміло, як відчуває себе нормальна людина, патріот, від цих питань…
Перевіряєте — перевіряйте як належить, а людей цими безрезультатними, неадекватними опитуваннями, припиніть цькувати! Принципово відповідати не буду.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
9 листопада 2023, 14:57
Вітаємо! Ми розуміємо Ваше обурення. Запевняємо, що Райф, які інші Банки в Україні неухильно дотримується норм чинного законодавства та згідно вимог зобов’язаний під час своєї діяльності виявляти та документувати інформацію про зв’язки клієнтів та їх контрагентів із державою, що здійснює збройну агресію проти України.Згідно постанови НБУ № 26 перелік питань є обов’язковим і входить до стандартної процедури ідентифікації.

Райф з великою повагою ставиться до персональної інформації кожного користувача, без винятку , які мають на меті отримати або вже отримують банківські, фінансові послуги нашого Банку і здійснює обробку персональних даних виключно, після одержання від клієнта згоди на це. Це здійснюється з метою надання якісних банківських, фінансових послуг нашим клієнтам.

Ми, як і кожен українець, є патріотами своєї країни. Можливо, ці питання є неприємними, та згодні, що взагалі не хочеться згадувати цю «країну», але поки що, це є обов’язковим. Ми поважаємо Вашу думку та будемо вдячні за розуміння. Слава Україні!
8 листопада 2023, 14:24
До речі, а якщо таким же чином Ваш оператор попаде на когось із тих, хто боронить Україну зараз, волонтерам, які допомагають і теж запитає «Чи маєте Ви ділові зв’язки з агресором?» не думали, як людина себе відчуватиме? Як можна було додуматись робити цей обдзвін!!!