Технологічно відсталий банк

Otalavas 31 жовтня 2023, 21:34
Обробка платежу може відбуватися до 3 днів, навіть коли переказуєш між картками всередині банку. При використанні кредитної картки цього банку датою зарахування коштів вважається дата коли банк обробить платіж, тож дуже легко порушити терміни. Розрахунки процентів не прозорі і ніхто не зможе вам пояснити, чому саме така сума відсотків нарахована — так порахувала програма, це максимум що ви зможете почути.
Райффайзен Банк
1 листопада 2023, 9:06

Нам дуже прикро, що у Вас виникла така думка про наш Банк. Хочемо пояснити, що термін обробки платежу це технічна частина й операція відображається у виписці після повної обробки. Зазвичай це відбувається на наступний день після проведення операції. Термін зарахування коштів між власними рахунками до 10 хвилин, але після 22:00 або на вихідних час може бути довшим (наприклад 1 година). Якщо Ви здійснюєте переказ на користь третіх осіб в мережі Райфу, або в інший банк України за реквізитами IBAN — термін зарахування зазвичай від 10 хвилин до 2-х годин.

Щодо розрахунку відсотків. Нарахування відбувається згідно з Вашим кредитним договором, залежно від відсоткової ставки.
Ми завжди готові допомогти розібратися в ситуації, тому якщо у Вас залишились питання, напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону). Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

natashaGra
natashaGra
1 листопада 2023, 22:09
Согласна, в райфе все наверное 3 года уже не могут сделать договор депозита с суммой на которую депозит открывается. Открывай хоть в приложении, хоть в отделении суммы в документах нет. И всегда представитель пишет одно и тоже — может пора поработать, а не отписки писать?