Некомпетентность колл-центра, ужасная бюрократия

Vadim19881 25 жовтня 2023, 10:16
Никому не советую. Абсолютно бездарные консультанты колл-центра, каждый говорит разную информацию, просишь закрыть карту, они в ответ советуют ее заблокировать, но не закрыть. Нужно днями ждать, пока примутся действия по твоему вопросу (от 2 до 10 дней в среднем). Карты этого банка легко открыть, но закрыть очень проблематично. По сравнению с приватом тем же — просто бездарный банк.
Райффайзен Банк
25 жовтня 2023, 10:21
Добрий день! Нам прикро, що склалась така ситуація та це вплинуло на Вашу думку про Банк в цілому. Ми цінуємо думку кожного нашого клієнта, у тому числі й критичні зауваження та у нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.
Для закриття рахунку Ви можете здійснити запит в підтримку чату Райффайзен Онлайн: «Більше» — «Зв'язок з банком»- «Чат.
Ми хочемо розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону)

З повагою та турботою,
@RaifHelp

25 жовтня 2023, 12:14
Это потому что нормальный человек не будет работать на группу-спонсора войны !
SergioBrescia
SergioBrescia
31 жовтня 2023, 12:44
Нормальна людина не буде на 10 році війни спілкуватися на мові терористів зі службою підримки)))
31 жовтня 2023, 14:25
А в нас вже конституцію змінили ?

Курс валют в Райффайзен Банк

EUR 45 45.63
USD 41 41.35

Курс валют в Райффайзен Банк

EUR 45 45.63
USD 41 41.35
Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Некомпетентность колл-центра, ужасная бюрократия