наложили арест

lampa9871 18 жовтня 2023, 14:10
Просто пришла смс что арестовали 30тыс грн, и теперь на счету минус. В реестре должников нет, что это и почему неизвестно.

при открытии счета навязали страховку на машину за 2к грн.

никому не советую
Райффайзен Банк
18 жовтня 2023, 14:20
Ми дякуємо за деталізований відгук.
Хочемо повідомити, що відповідно до чинного законодавства України банк обмежує доступ до грошей на арештованих рахунках лише після отримання виконавчого впровадження від виконавчої служби.
Для того щоб знову користуватися коштами необхідно вирішити питання з виконавчою службою та отримати постанову про зняття арешту.
Згідно Закону України зняття коштів з арештованого рахунка можливе в максимальній сумі — 13 400 грн. за 1 календарний місяць (розмір 2-х мінімальних зарплат), за умови, якщо Виконавець (Виконавча Служба) надішле в Банк постанову «Про визначення поточного рахунку клієнта", де буде вказано номер рахунка, з якого Ви зможе зняти кошти. Виконавець (Виконавча служба) опрацьовує такі запити протягом — 2 х робочих днів з моменту Вашого звернення та відправляє до Банку Укрпоштою.
Ми цінуємо наших клієнтів та завжди пропонуємо класні нові послуги, а вибір вже за Вами. Тому, хочемо запевнити, що жодним чином не маємо за мету нав'язати той чи інший продукт нашому клієнту.
Також, дуже хочемо розібратися в ситуації, тому просимо Вас написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер або ідентифікаційний код.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 жовтня 2023, 15:57
Отзыв не засчитан (на 20.10.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка

OkeyDoki
OkeyDoki
18 жовтня 2023, 23:13
Зайди в дию, увидешь все