Банк заблокував рахунок та не віддав гроші

vitaliyzt 12 жовтня 2023, 20:51
Нещодавно відкрив рахунок у цьому банку та поклав туди свої заощадження в касі банку. Не пройшло й місяця — приходить повідомлення на вайбер, що вони розривають відносини зі мною. На слідуючий день я пішов в банк, де мені сказали нести купу документів, ссилаючись на статтю — фінансування тероризму та виготовлення зброї масового знищення (точну назву не памятаю). Тепер сказали чекати 10 днів на моніторинг. Як повернути свої гроші, куди звертатись, знаючі люди підкажіть будь ласка.
Райффайзен Банк
13 жовтня 2023, 8:58

Дякуємо Вам за очікування відповіді. Нам приємно, що Ви стали нашим клієнтом та водночас прикро, що у Вас склалось негативне враження. Маємо зазначити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно, або надано не в повному обсязі — рахунок блокується.
Ми завжди готові розібратися в ситуації в індивідуальному порядку та на користь клієнта. Тому будемо Вам вдячні, якщо надасте Ваш ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону в особисті повідомлення для можливості проведення аналізу. Чекаємо на зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 13 жовтня 2023, 17:54
Вітаємо! На поточний момент, маємо інформацію від менеджера з питань клієнтського сервісу, який комунікував з Вами у телефонному режимі, що питання успішно вирішено.
Дякуємо за розуміння та у разі додаткових питань — будемо раді Вам допомогти.
З повагою та турботою,

12 жовтня 2023, 21:20
В мене також заблокував банк рахунок і написали дати виписку по транзакціям з липня. Потім взагалі заблокували Райффайзен онлайн, я навіть виписку не можу взяти. Cьогодні говорив з мадам з банку яка мала перезвонити, до сих пір звонить. Читаючи відгуки складається враження що сам банк займається незрозумілими речами і людям тупо блокує рахунки навіть попри час не розблоковує і не повертає кошти. Добре що вони налоги в рф платять по 600−700 млн евро, в українців — останні копійки забирають.
khvorost
khvorost
13 жовтня 2023, 8:14
Але раніше вас це не турбувало … Інакше ви би просто закрили рахунок раніше …
13 жовтня 2023, 11:13
Закрив би, кеп.
13 жовтня 2023, 11:15
Ви мені також хочете настрій зіпсувати?) Займіться краще своїми справами.
13 жовтня 2023, 8:53
Вітаю, і як вирішлось ваше питання, гроші свої забрали ? куди звертались ?
13 жовтня 2023, 11:14
Нічого не вирішилось, почитайте відгуки на сайті які у людей ситуації з чим банком.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
12 жовтня 2023, 22:12
1. Потому что значительные суммые нельзя хранить в украинских банках, как только на счетах появляются ощутимые суммы, вам прилетает блок от финмона и к тому же до сих пор лимит на снятие 100к грн в сутки. Еще хуже если хранили валюту, вам выдадут хламом или если разорвут договор, то по курсу нбу 36.4 при уличном 38
2. Хранение в ячейках. 24/02 все отделения с хранилищами Киеве были закрыты и люди с унылым лицом бродили под потушенными отделениями. Лишь спустя несколько дней стали пускать поштучно. На этом все доверие к ячейкам существенно снизилось. Брошенные отделения с ячейками в захваченным регионах были разграблены
Lolik1837
Lolik1837
13 жовтня 2023, 5:25
Многое зависит от суммы, от происхождения денег , от возможной торговле криптой. Причин для финмона много
Huper Huper
Huper Huper
15 жовтня 2023, 15:42
Не совсем с вами согласен. В моем случае происхождение средства- это их же кредит)) Просто была миграция средств несколько раз, а они просто в тупую считают общую сумму, то есть если вы взяли миллион, перевели его в наличку, пополнили на карту снова — то они считают что у вас доход в 2 миллиона)) Человек который там сидит, он вообще не из этого мира.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
13 жовтня 2023, 17:54
Корисний коментар
Дякуємо за розуміння та у разі додаткових питань — будемо раді Вам допомогти.
З повагою та турботою,
13 жовтня 2023, 18:00
Ситуація прояснилася, вдень зі мною зв’язалася дівчина-співробітник банку — сказала, що допоможе прискорити розгляд питання, і ввечері кошти були переведені в інший банк. Свої слова, що банк не повернув гроші - беру назад.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Банк заблокував рахунок та не віддав гроші