Заблокували карту, остані гроші що залишились

Сьогодні заблокували останні 500 грн які були на картці. Хоть бери і плач.

Батькові треба робити операцію на сердці на наступній неділі скидали гроші за рахунок, вони взяли і заблокували рахунок! Що мені робити, мені треба рахунок у Вашому банку

У Вас совість є??? Ви блокуєте тих у кого через карточку проходить тисяч 10 максимум?

Ваш банк працює точно для українців???
Райффайзен Банк
12 жовтня 2023, 9:02
Добрий день! Перш за все вдячні за очікування відповіді.

Ми хочемо висловити свої слова підтримки, не можемо навіть уявити, які наразі Ви переживаєте тяжкі часи.
Нам шкода, що у Вас склалось таке враження, проте хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі або є звернення відповідного характеру — Вам може надійти запит щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно або не підтверджують джерело походження — рахунок блокується.

Щиро хочемо Вам допомогти у вирішення питання, просимо, будь ласка, написати нам у приватні повідомлення дані (ідентифікаційний код або контактний номер телефону). Будемо очікувати на Ваш зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

NikolayevichA
NikolayevichA
12 жовтня 2023, 12:17
Хотів подивитись виписку — Ви вже доступ до raiffeisen online заблокували!!! (Вхід заблокований. Для отримання інформації зверніться в Інформаційний центр)

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Заблокували карту, остані гроші що залишились